Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egy Tesco gazdasá...

Magyar Péter egy Tesco gazdaságos Messiás?

Figyelt kérdés

ma 05:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Wish-es
ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%

9, hidd el, hogy pontosan tudom, Nemzeti Együttlopás Rendszerét jelenti, Magyar Péter, meg bőven elvolt benne több, mint 20 évig.

Nem böfögök, hanem fogalmazok.

ma 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

12

"Együtt lopás rendszerét"

Mantrázod,mert eddig ér fel az értelmi képességed.

ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

13, az én értelmi képességiem, olyanok amilyenek, de nem szükséges mantrázni, mert a gondolataim a sajátjaim. Nincs szükségem mantrára ahhoz, hogy önálló véleményem legyen valamiről.

Tudom, hogy a mai politikában ez fura, de, attól, hogy nem szeretem A-t, és B fellép A ellen, még nem lesz B automatikusan szimpatikus attól.


Lehet, mantra és személyeskedés nélkül is megfogalmazni gondolatokat. Én nem téged minősitettelek, hanem Magyar Pétert, nem kell elfogadni a véleményem, de, amig a vélemény szabad, addig én személyeskedés és MANTRÁZÁS nélkül is a saját gondolataimat fogom közzétenni, akár tetszik, akár nem.


Ezt a kommentet nem hagyta jóvá egyetlen egy politikus, vagy politikai szervezet sem, a benne látható gondolatok, mind a komment szerzőjétől származnak.

ma 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%
Ő tudtommal nem hívatja magát messiásnak. Nem is az, de egyértelműen a "kisebbik rossz" választás.
ma 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

2010-ben a hasas volt a messiás a többségnek.

(nekem nem)

Viszont most már egy tolvaj cigány lett belőle.


Ha úgy tetszik, akkor hívhatod MP-t messiásnak.

A mostani állás szerint elkerülhetetlennek látom, hogy rá szavazzak legközelebb.

ma 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha már valakit messiásként emlegetünk itt, az esetleg Toroczkai. Az összes többi mellébeszélés.
ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

MZP is volt már ellenzéki messiás,a végén ott állt egyedül mint egy szerencsétlen.

Ez vár MP-re is. Csak egy marionett bábu

ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
18, Az a különbség, hogy MZP az ellenzéki összefogás miniszterelnökjelöltje volt, az összefogás tagjai hagyták cserben. MP jelen állás szerint, semmiféle koalicióban sem gondolkodik, igy nincs, aki egyedülhagyja őt a szinpadon.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

"az összefogás tagjai hagyták cserben"


Ez így nem teljesen igaz, mindent megtett annak érdekében, hogy eltaszítsa magától a többieket, és egyedül maradjon. A jó öreg hazaárulózást is elővette, akkor már sokak számára vállalhatatlan volt. Az közös benne és MP-ben, hogy mindkettő jobbról próbálja támadni a fideszt, aminek csak egyfajta végkimenetele lehet. Az egyikőjük már megtapasztalta.

ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!