Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz jól átgondlta, hogy...

A Fidesz jól átgondlta, hogy a fiataloktól elveszik a telefont a suliban?

Figyelt kérdés
Nem számolnak azza, hogy 2026ban sokaknak lesz közülük szavazati joguk és valoszínűleg, nem rájuk szavaznak, már emiatt is.

ma 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Majd nyuggerek megnyerik nekik
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Fiatal alig van már, nyuggerekből meg Dunát lehetne rekeszteni.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem biztos, hogy jól átgondolta...

...viszont tanárhiány van, szó volt róla, hogy katonákkal pótolják a tanárszerepet, és... hát, nem biztos, hogy szeretnék, ha olyan felvételek készülnének, amik ezt a koncepciót megkérdőjelezhetik...


Nekem gyanús, hogy innen fúj a szél, de nem tudom, mi a valódi céljuk vele.


...aztán az is lehet, hogy "felültek egy vonatra", ami valós problémán alapul (gyerekek túlzott mobilhasználata, külföldön is kezdődő tiltások), és nem túl sokat gondolkoztak, mielőtt arra jutottak, hogy ezt most hirtelen bejelentik.


Sőt, lehet, tovább is gondolták a tanárok korlátozásával, bár nem tudom, erre mennyire van külföldi példa.

ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ti tényleg nem láttok az orrotoknál tovább? Egy csomó másik országban is most vezettek be teljesen hasonló korlátozást. UNESCO-s vagy milyen ajánlás kutatási eredmények alapján.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Justinianus ***** válasza:
49%
Nem akarnak 4/5-öt...
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hollandiában is ugyanez van. Ott is a Fidesz vezette be?
ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!