Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK és a Fidesz egyformán...

Krampusz1 kérdése:

A DK és a Fidesz egyformán pánikban van Magyar Péter miatt, és felváltva (közösen) támadják?

Figyelt kérdés

Lehet ez csak engem lepett meg, de ezen nagyon meg vagyok lepődve.

A DK már nem akar semmilyen kormányt leváltani, semmilyen korrupciót felszámolni, csupán Magyar Pétert mindenképp leállítani.

Engem ez meglep...mi a magyarázat szerintetek?

Gyurcsány és Orbán nem szeretik egymást, de lehet mindkettő Putyinnak dolgozik?


tegnap 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Azért van ez így, mert a TISZA egyik feladata a DK tönkretétele volt, és ezt a feladatát (is) jól megoldotta. Amíg TISZA van, addig a DK-nak nem sok babér terem.


A FIDESZ egyáltalán nincs pánikban, hiszen a főnökük küldte a harmadik vonalbeli NER tagot. Ez csak a show része.

tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van. Viszont épp ezzel segítenek Magyar Péternek, az emberek nagy részének ez a folyamatos támadás nem szimpatikus.

"Gyurcsány és Orbán nem szeretik egymást"

Ebben nem vagyok biztos, Orbán szerintem nagyon szereti Gyurcsányt. Ennél jobb ellenzéki vezetőt nem is kívánhatott magának, hisz garantált győzelmet biztosított eddig neki.

tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pánikban. Magyar Péter megjelenése veszélyezteti a status quo-t. Ez elég szomorú dolog. Mivel anno a Momentum lehetett volna űtős csapás, de megvették őket azzal, hogy mehetnek az euba nagy pénzt keresni, ez volt az ára, nem bíztak az erejükben, így másztak fel gyorsan Gyurcsány Ferenc hátán. A Mihazánk is lehetett volna a Fidesz rémálma, de ők is kívánnak fizetve, semmi komoly dolgot nem csináltak, ami borsot tőr, a Momentum legalább kordont bontott többször is, és a Kutyák csak idő kérdése, hogy őket is megvegyék zsíros pozíciókkal. Erről szól az egész fővárosi perpatvar, hogy ki milyen zsíros állást kap. Csak hallgasd meg Magyar Pétert erről milyen háttér alkuk voltak mindig is a Dk és a Fidesz között.
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!