Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire toxikus a...

Miért ennyire toxikus a Fidesz kommunikációja?

Figyelt kérdés
Még ha bizonyos kérdésben egyet is értenék velük, amikor meghallom ezt a folyton mindenkit szidalmazó és lejáratni próbáló gőgös megnyilvánulásaikat, menekülni kezdek. Számomra elviselhetetlen ez a mérgező légkör, amit teremtenek. Mást nem szokott zavarni? Adott esetben kormánypártiakra is kíváncsi lennék.

okt. 7. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem inkább Magyar Péter toxikus.
okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Épp erről beszélek kedves két és fél pipás. Oldalakon keresztül szidod Magyar Péter személyiségét, de minek? Ha a Fidesz erősségeit sorolnád még lehet el is gondolkodnék rajta, így viszont borítékolhatóan ellenszenvessé teszed a pártot.
okt. 7. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert az átlag primitív prolinak - aki a szavazóbázis egy jelentős része - ez működik.
okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Fidesz kommunikáció - hazug, toxikus, demoralizáló, demagóg...
okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

"meghallom ezt a folyton mindenkit szidalmazó és lejáratni próbáló gőgös megnyilvánulásaika"


Az egy osztrák mentalitás. Lehet a régi időkben a fidderek voltak a labancok.

okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem inkább Magyar Péter toxikus."


Az csak befosni szokott. A fos meg nem mérgező, visszabomlik a természetbe és táplálja azt. Új élet születik belőle.

okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor még volt fb, akkor sok videót néztem, és az egyik videó felkeltette az érdeklődésemet, a címe: Miért bántalmazó a fidesz?


Izgalmas előadás volt egy huszonéves embertől, aki levezette azt a kapcsolatot, ami egy szociopata emberrel lehetséges.

okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És a címet erősnek gondoltam, "bántalmazó"? Tehát nagyon kiváncsivá tett, és azt hiszem vagy 3x is megnéztem, és szomorú voltam, mert megnézve "aha" élményeim voltak. A legmeredekebb állítás, az a közmunka volt, hogy ez is része a bántalmazásnak, a szociópata is így bánik az emberekkel, az áldozat nem veszi észre, hogy mi történik vele valójában, csak hálás, hogy közmunkát kap, ami a szolgalét előszobája.


Úgy emlékszem a srác Jobbik szimpatizáns volt a videó bőven a covid előtt volt. Kb. 30 perces videó, és felsorolja milyen egy nem bántalmazó kormány.

okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!