Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza volt Szentesi Lacinak,...

Igaza volt Szentesi Lacinak, aki így vágott vissza Magyar Péter újságírókról alkotott megjegyzésére?

Figyelt kérdés

[link]


Magyar Péter azt üzente a „propagandista” újságíróknak, hogy hamarosan új állás után kell nézniük. Szentesi meg többek között imigyen reagált rá: "hadd emlékeztesselek arra, hogy harminc éve újságíró vagyok. Mindig a munkabírásomnak, a tehetségemnek és a tudásomnak köszönhettem, amit elértem. Erre joggal lehetek büszke. Vagyis maradok, ahol voltam, vagyok, ez teljesen természetes. Te viszont soha életedben nem dolgoztál normális munkahelyen, a feleségedre való tekintettel megtűrtek valami hivatalban, vagy ugattál egész nap láncra kötve. Éppen ezért, valamint azért, mert férfiként, férjként, apaként megbuktál, egész álló nap hazudozol és gyűlöletet gerjesztesz a magyar társadalomban, inkább folyamatosan kussolnod kellene. Fogsz is hamarosan."


ma 12:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
56%
"Igaza volt Szentesi Lacinak..." idáig kellett csak olvasnom, hogy tudjam, hogy nem.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor leírod hogy miben tévedett?
ma 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Mindig vicces az állam csecsén lógú megélhetési sggnyalók vergődése. Főleg olyanoktól, akik még a nevüket sem merik felvállalni a saját cikkeikben. 🤡

Aztán, mint mikor a prostisrácoknál késett az utalás, már egyből ömlik a sírás.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!