Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter mást tesz, mint...

Magyar Péter mást tesz, mint amit mond?

Figyelt kérdés

Először azt mondta hogy brüsszelbe nem szabad menni, majd brüsszelbe ment.


Orbán is kb azt mondta hogy ne azt figyeljétek amit mondok hanem amit csinálok


ma 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

10, sajnos, ki kell ábránditsalak, a magyar gazdák jelenleg, Mészáros, Tiborcz, Garancsi, Rogán, Orbán, ők az ország legnagyobb földbirtokosai. Attól, hogy esetleg nyer is, a földkoncessziók, megmaradnak! Ha hazahozza az EU-s támogatásokat a magyar gazdáknak, azt a NER-nek hozza haza.

Én ezt nem szeretném.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11: Bízom benne, hogy erre is megoldást fognak találni, az EU is tisztában van a viszonyokkal. Kormányváltás nélkül viszont minden elveszett és nem csak rövidtávon.
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

12, azt hiszem, nem bizalom alapján fog a NER megdölni.

Főleg nem egy olyan ember álltal, aki belőle jött.

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%
#13: Én pedig tudom, hogy az nem megoldás, hogy maradjon a Fidesz csak azért, hogy továbbra se kapjunk EU pénzt. Ettől ők még gazdagodni fognak, max több adót vonnak el tőlünk. A fideszesek akkor sem fognak elfordulni tőlük, ha még rosszabb gazdasági kilátások lesznek, mert nekik ez hitkérdés.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"Ehhez viszont meg is kell győzni az embereket."

Ha téged meg lehet győzni a hazudozással és a populizmussal, akkor végülis mi különböztet meg téged egy fideszestől?

"A többségnek viszont ellenszenves lenne, ha az EU-s pénzek hazahozatala ellen szavazna."

Dehogyis. Ha ellene szavaz, akkor azért tapsoltok, ha mellette, akkor azért. Semmi ráció nincs abban, hogy miért bálványozzátok.

"Az a baj, hogy érzelmi alapon ítéled meg a döntéseit"

A Tisza és a ráció. Mutatom: a hangfelvétel kikerülése okán a kormánynak "nem lesz más választása, mint lemondani". A hangfelvételen elhangzik, hogy maffiakormány. Rogán menekülni fog az országból. Péterünk sosem mondott olyat, hogy kötelet Medgyessy nyakába, Juszt László megszerkesztette a videót. Hadházy Ákos szégyellje magát, hogy Magyar Péter korrupciós ügyeiről posztolt, kivéve, ha velünk együtt tüntet a köztévé ellen, mintha ettől bármi is megváltozna a köztévében. A korrupciós ügyei amúgy is lényegtelenek, mert Rogán. És amúgy sem időszerű most, pont most, éppen most kiteregetni a szennyest róla, mert Rogán. És neki igaza van, mert Rogán. Mindenki Rogán, aki kritizálja Magyar Péter főexellenciás urat, ez evidencia, axióma, alapvetés. Mint a Soros-kampány.

"Ha ki akarsz szúrni Rogánékkal, akkor váltsuk le őket."

Váltsuk le a NER-t egy másik NER-re.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ha téged meg lehet győzni a hazudozással és a populizmussal, akkor végülis mi különböztet meg téged egy fideszestől?"

Engem nem ezzel győzött meg, de felfogom, hogy a tömegek másképp gondolkodnak. Nekem is jobban tetszene, ha a társadalmat más eszközökkel lehetne meggyőzni, de sajnos nem így van. Viszont hajrá, változtasd meg a társadalmat, ha képes vagy rá. Szerintem ez lehetetlen egy ilyen kormány mellett, de sok sikert hozzá.

"Váltsuk le a NER-t egy másik NER-re."

Szerintem tévedsz. De még ha az is lenne a választás, hogy egy nyugatellenes és oroszbarát NER, vagy egy nyugatbarát NER, akkor én az utóbbit választanám. Ez a társadalom egyszerűen nem fogja azt megválasztani, akit te szeretnél. Majd talán egyszer rájössz, hogy érdemesebb lett volna kompromisszumot kötnöd.

ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Engem nem ezzel győzött meg"

Pedig populizmuson és hazudozáson kívül mást nem produkált. Mindent megcsinált, amire azt mondta, hogy nem fogja megcsinálni. Mindent.

"Viszont hajrá, változtasd meg a társadalmat, ha képes vagy rá."

Jaa, már értem. Péterünknek soha esze ágában nem volt hülyének nézni titeket, hanem ti kényszerítettétek ki belőle. Ő nem akart hazudni, hanem a társadalom hozta szegényt ilyen helyzetbe. A társadalom a hibás. Szerintem nem is méltó a társadalom egy ilyen nagyszerű emberre.

ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!