Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért közösítenek ki engem a...

Miért közösítenek ki engem a munkatársaim, miután megtudták, hogy a Fideszre szavaztam legutóbb?

Figyelt kérdés
ma 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert bolondok. Normális ember nem közösít ki senkit emiatt.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérdésedben ott a válasz.

Ide juttatta a fidesz az országot. Politikai alapon úgy egymásnak tudnak esni az emberek, hogy hihetetlen. Persze, mondják mindjárt az okosok, hogy de más országokban is így van. Viszont ha valamivel normálisabb politikai vezetés/politikusaink lennének akkor lehetne arra törekedni, hogy ne így legyen.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is kikozositenélek, hogy 14 ev utan is erre korrupt kormanyra szavazol akik mindent lerohasztanak
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

És minek szavaztál a Fideszre?

Hogy másokat bosszants.

Itt a válasz a kérdésre.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krampusz1 ***** válasza:
62%
A fideszre csak a legaljasabb, legostobább, gerinctelen emberek szavaznak. Ezt a fidesz is tudja, ezért van Győzike a "békemenet" élén, ezért hangos a fidesz sajtó hogy "Magyar Péter a szoknyák alá néz", stb, mert már csak a hülyékhez kell szólniuk.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert elvakult gyurcsányisták.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a hozzáállás ahogy kezelték a kegyelmi ügyet, minden jóérzésű embert/lásd pl. Magyar Péter! (aki nem függ tőlük anyagilag) elfordult a fidesztől végérvényesen. Egyszerűen rájuk égett a pedo-mosdatás ahogy kezelték az ügyet.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
#Krampusz1: az a baj, hogy akár itt a gyakorin is, az ún. ellenzékiek egy része nap mint nap bizonyítja, hogy még attól is van lejjebb...
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!