Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 26-ban tényleg...

Szerintetek 26-ban tényleg győzhet a tisza Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a fidesz elcsalja a választásokat. Engedi szavazni a külföldieket is akiket megvesznek. De annyi elégedetlen ember van. A tiszának pedig nagyon megnőtt a tábora mióta megalakultak MP-vel. Nyilván Orbán jövőre elkezd majd osztogatni nyugdíjat meg ilyen olyan kisebb pénzeket... De valahogy most azt érzem hogy tényleg van esély arra hogy leváltsuk ezt az aljas korrupt bandát!! Akivel csak beszélek csak a fideszt szidja és látjuk és érzékeljük a nyomort. Ti mit gondoltok? Tényleg győzhet Magyar Orbán ellen 26-ban? Hajrá Tisza!!!

tegnap 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


Ha a TISZA 18-20%-ra végez 2026-ban, akkor az csalódás lesz a követőinek, és már a választások után úgy kipukkad a lufi, hogy abból 2030-ra semmi sem marad.

tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt mondom ja. Ugyanaz van a Tiszával, mint anno a Jobbikkal. Nagy a lelkesedés, de 2 év mire jön a szavazás, addigra úgyis lelankad. (a lelkesedés:D) Semmivel sem jobb Magyar most, mint Vona volt akkor.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja nekem is a 2018-as jobbik jutott eszembe hogy ott voltak de a fidesz akkor is 2/3al nyert simán! Az a baj sokan nem mennek el szavazni sem! Pedig mindenkire szükség lenne hogy legyen változás! Én már azt mondom mindegy ki csak ne a fidesz! Meg ne a gyurcsány...Hajrá Tisza!!!
tegnap 23:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak azt hogy sohasem voltunk még ilyen közel ehhez. Emlékszem a belső hangra, amikor MZP volt a jelölt, és akkor én szikrányi reményt sem éreztem a rezsim leváltására, ráadásul a fideszes kompenzációs választási fidesz által magának írt kompenzáció miatt még 2/3 is volt. Az volt bennem, hogy hiába MZP, ha ott van Gyurcsány, a magyarok nem fogják újra Gyurcsányt beszavazni, olyan kreatív MZP meg nem volt, hogy felépítsen egy Gyurcsány mentes pártot.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!