Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 26-ban tényleg...

Szerintetek 26-ban tényleg győzhet a tisza Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a fidesz elcsalja a választásokat. Engedi szavazni a külföldieket is akiket megvesznek. De annyi elégedetlen ember van. A tiszának pedig nagyon megnőtt a tábora mióta megalakultak MP-vel. Nyilván Orbán jövőre elkezd majd osztogatni nyugdíjat meg ilyen olyan kisebb pénzeket... De valahogy most azt érzem hogy tényleg van esély arra hogy leváltsuk ezt az aljas korrupt bandát!! Akivel csak beszélek csak a fideszt szidja és látjuk és érzékeljük a nyomort. Ti mit gondoltok? Tényleg győzhet Magyar Orbán ellen 26-ban? Hajrá Tisza!!!

tegnap 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Az olyan lenne, mint 14 év után végre friss levegőhöz jutni. Szívből remélem, hogy megtörténik.
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Maximum a 2/3-ot bukja majd a Fidesz.

De még sok idő van addig. Bármi lehet.

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, addigra már 16 év után...
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Somló Volán Zrt. válasza:
41%
Én bízok benne, hogy leváltják végre a fideszt. Látok rá esélyt, hogy sikerül, de nem vagyok még benne biztos. Jelenlegi tudásom szerint az idősebbek szavaznak leginkább a fideszre (akik nyugdíjasok). Persze nem mindegyikőjük fideszes, csak én így tudom, hogy nagyrészük idős korban jár. Ha a fiatalok nem szavaznak a fideszre, hanem az említett tiszára, akkor több lesz a tisza szavazó, viszont évről évre kevesebb lesz a fidesz szavazó, mert miközben egyre több szavazóképes állampolgár lesz, addig sokan el is távoznak közülünk, ezáltal csökken a fidesz népszerűsége, a példám alapján. Ha 2026-ban nem sikerül, akkor a 2030-as években valamikor biztosan sikerül leváltani ezt a rendszert szerintem. Csak 18 éves vagyok, de nem szeretnék egy ilyen rendszerben megöregedni, viszont külföldre sem szeretnék menni. Tiszára szavaztam én is idén, 26-ban is így tervezem.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az Orbán álomvilágban él, de az a gyanúm, hogy a szűkebb környezete ott is tartja, hadd higgye, hogy minden nagyszerű kilátás valóság. És ez nemcsak a Fidesz, de a NER is. Hagyjuk, szőjön szép álmokat, jaj de nagyszerű, Magyarország mindenben győz! Aztán ha lepottyan a valóságba, össze fog omlani.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Persze, persze. Orbán él álomvilágban aki most nyerte zsinórban negyedszerre kétharmaddal a parlamenti választást és a legutóbbi EP választáson is kiemelkedően sok szavazójuk volt.

Ő él álomvilágban és nem te, aki nyilván minden egyes választás előtt elhitte, hogy na most aztán le lesz váltva a fidesz. Aha.

tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem győzhet a TISZA.

Orbán behúzza a 26-os választásokat is.

Maximum a 2/3 az, ami nyitott kérdés.

tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sajnos 7esnek igaza van. A legkorábbi esély 2030, de inkabb 2034-re mondanám, hogy nem ők lesznek. addig biztos, hogy maradnak.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8


2034-re szerintem elfogy a TISZA lendülete.

Ez az egész Magyar Péter jelenség olyan mint amikor azt hiszed szerelmes vagy, aztán rájössz, hogy nem. Most még nagy a fellángolás a TISZA iránt, esetleg 30-ban is jelentős tábora lesz, de a 2. vereség után elszéled a nyáj, és egy kb. 15%-os párttá válik majd.

Ez viszont alkalmat ad majd arra, hogy komolyabb pártok, amelyek valódi ellenfelei lesznek a Fidesznek (pl. 2rk) felemelkedjenek.

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani tisza sem fogja tudni megszorongatni a fideszt '26-ban. talán 18, netán 20%-ra jók lehetnek, de ezt anno a Jobbik is hozta Vonával, akkor is nagy volt a várakozás. A fidesz magától kell hogy tavozzon, leváltani őket nem lehet. És igen, pont olyan, mint amikor az ember szerelmes. Most rózsaszín köd van, de az hamar elillan.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!