Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azaz ellenzéki, aki nem a...

Azaz ellenzéki, aki nem a Tiszára szavaz mégis mire számít?

Figyelt kérdés
Szerinte a Fidesz jobb, mint a Tisza? Mert úgyis Fidesz lesz akkor.
tegnap 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mi Hazánkra szavazok.

Hogy mire gondolok?

Hogy van gerincem.

Arra szavazok, amelyik párttal a legtöbb dologban egyetértek és azt látom rajtuk, hogy őszintén azért küzdenek hogy jobb legyen a magyar emberek jövője.

A Tisza párt mind erkölcsileg, mind őszinteségbe, megbukott nálam.

A globalistákkal való összeállás meg egyenesen riasztó hogy soha nem szabad hatalomra kerülniük.

Az én szavazatom nem elveszett szavazat, meg ezzel nem a kormányon lévőket támogatom, hanem csupán azt a célt szolgálja hogy a tükörbe tudjak nézni, hogy valóban arra szavaztam akit én a legjobbnak tartok.

Nem fogok befogott órral olyanra szavazni, akire nem akarok, csak valami ellen szavazok.

Én komolyan valaki mellett akarok szavazni.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

2018-ban taktikusan szavaztam, azonnal megbántam, amint kiléptem a szavazókörből. Mindig a legjobbra fogok szavazni és nem érdekelnek az esélyek.


(És amúgy igen, a Tisza egyelőre nem győzött meg, hogy ők nem lesznek rosszabbak a Fidesznél.)

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

"Szerinte a Fidesz jobb, mint a Tisza?"

Szerintem a fidesz és a tisza egyformák, Orbán és Magyar politikája rettenetesen hasonlít egymáshoz. Én rendszerváltást szeretnék, nekem attól nem lesz jobb hogy marad minden így, de a vezért nem Orbánnak, hanem Magyarnak fogják hívni. Ezért egy harmadik, kisebb pártra szavazok, és egyik populistát sem vagyok hajlandó támogatni.

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra szavazok, aki világnézetileg a legközelebb áll hozzám. Ha mások is szeretnék a szavazatomat, tegyenek érte, győzzenek meg. Nincs megtiltva.
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp Fidesz lesz, nem ez a kérdés. A kérdés az, hogy a Tisza már megkezdett apadása hova jut addig. Ha meg valakinek nem tetszik Magyar Péter, mégis miért kéne rá szavaznia?
ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!