Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek az...

Fideszesek, szerintetek az rendben van, hogy 5 év alatt a háromszorosára emelkedtek az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
A fizetésetek is ennyivel emelkedett?

ma 12:03
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és igen, tökre rendben van, a fizetésem is megháromszorozódott azóta.
Fideszes vagyok és nincs rendben, de ha Gyurcsány van hatalmon akkor mégjobban megdrágultak volna az ingatlanok.
Nem vagyok fideszes és rendben van, mivel a hanyatló nyugaton élek.
Nem vagyok fideszes és nincs rendben, a fizetésem közel sem emelkedett ennyit.
14 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem is emelkedtek múúúúú mööööööh. Csóró libsi panaszkodik múúúúúúú mööööööö.


Majd jön mindjárt valamelyik és belinkel egy KSH (Központi Statisztika Hamisító) adatot, hogy még 800e ft/m2 sincs még Budapesten sem a m2 ár és hogy szerinte 5 év alatt nem is nőttek 3x-osára az árak.

Miközben nagyítóval kell keresni Pesten az 1 millió alatti m2 árú lakást és lassan már vidéken is kezd általánossá válni ez az árszint.

Közben a medián nettó kereset 350 ezer sincs, a lakosság fele ennél kevesebbet keres.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
Talán, ha a liberálisok nem a romkocsmákban innák el a vagyonukat és nem fizetnének 5 ezer forintot a marihuána grammjáért, akkor nekik is lenne pénzük ingatlanra.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen rendben van, ha egy ország prosperál, ott nőnek az ingatlanárak. Többet ér a családi vagyon, elégedett vagyok.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok fideszes, de elégedett vagyok. Van pár ingatlan a családom tulajdonában. Ki is adjuk őket. Jól élünk. Más nyomora pedig nem érdekel, ilyen a világ.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Hármas. Magyarország mindent csinál, csak nem prosperál. Szarban van a költségvetés, a gazdaság.

Huncutságokra még így is van pénzük. Nem hiába fizetjük a sok adót.

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
#5 Tévedsz. A gazdaság köszöni jól van. Próbáltok hisztizni, de ezt csináljátok 2010 óta folyamatosan, már senki nem dől be a mindenszarizmusnak rajtatok kívül.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Mansour ***** válasza:
70%

"A gazdaság köszöni jól van."

Mikor beszéltél utoljára a gazdasággal, mikor mondta ezt neked?

A 10-es években még tényleg sokan nem dőltek be a hisztinek, de a mai helyzetben már hisztizni sem kell, egyre többen látják mekkora bajok vannak.

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Hatoska. Nem szükséges visszamondani a hurrápropagandát amit az M1-en hallottál. Most ebédeltem, nem szeretném ha visszajönne tőled, vagy a propagandától.


Nektek folyamatosan azt harsogják, hogy dübörög a gazdaság, robogunk, haladunk. El is hiszitek, mert hinni akartok. Ha már megválasztottátok őket. Ilyen a kongnitív disszonancia.


De gazdaság nincs jól. Kontárok kezében van. Nincs elég pénz az egészségügyre sem. Már azt sem tudják, hogy szervezzék át, mert kevés az orvos is. Nektek azt adták be, hogy van elég orvos. Az már nem jut eszetekbe, hogy akkor miért kell körzeteket összevonni.


Ha olyan sok pénz van a gazdaságban, olyan jól teljesít, ha nincs költségvetési hiány (ami már a duplája az előzőleg megállapított hiánynak is), akkor minek vannak extra adók. Miért fizet egy átlagos vállalkozó majdnem a bruttó bevétel felét az államnak. Nem tűnik fel, hogy akikre szavaztok (fideszre), azok néznek titeket hülyének?

Ha olyan jól robog a gazdaság, akkor miért panaszkodik Nagy Márton, hogy beállt a gazdaság mint a gerely és már magánnyugdíjpénztári takarításokat akarja megmozdítani, hogy legalább ennyit költsenek már az emberek. Miért? A mindenszarosságot a te pártod hozta létre, mert csak a szart halmozzák. Botrányokat és szar vezetést.


Úgyhogy buta Takács kuss!

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintük minden rendben van 😃
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Megrögzött fideszrühellő vagyok, öt éve a fizetésem 600 ezer volt most egymillió kétszáz. Igazából nem emelkedett háromszorosára.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!