Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc azt mondta,...

Mészáros Lőrinc azt mondta, hogy nem az Orbán Viktorral való barátsága hanem a munka és a teljesítmény miatt gazdagodott?

Figyelt kérdés
Igaz?
ma 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Jó látni, hogy Vitya csupa szorgos, munkaszerető, kiváló teljesítményű emberrel veszi körbe magát.
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen! szorgalmasan lopják össze a sokmilliárdos vagyonukat. :)))
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ti honnan tudjátok hogy nem a teljesítmény miatt gazdagodott?"


Onnan hogy nekem van ismerősöm egyik cégénél vezető pozícióba és tudom, hogy mennek a "közbeszerzések". :)

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13.

Hogy ?

ma 11:03
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy megkapják az infot hogy más cégek mennyire pályáztak így a legolcsobb árat tudják mondani (amiből persze nem teljesíthető), de ők nyerik meg. Amikor vége a beruhazásnak 10x annyiba kerül majd.. és ez teljesen legális. Más is megnyerhetné ezeket de nem nyerik meg mert ők nem tudják mekkora összeget kell mondani. :)
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Egyetlen egy dolgot tennék hozzá, ez az ember, nem csaló, vagy szélhámos.

Annyi esze sincs, mint egy madárnak. Ezt a nyomorultat megtették Orbán kétlábon járó ATM-jének és adtak neki egy Andit.

A fickónak semmi köze a szerencséhez, Istenhez, vagy a dolgozni akarásnak.

Orbán Viktor álneve Mészáros Lőrinc.

ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezert nem is csatlakotnak EU ugyeszseghez mert a kulonbozetet vissza kellene fizetni... =)
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#4 Majd én is ezt mondom a NAV-nál miután bevallottam kemény 500 Forint megtakarítást, hogy mik önök, matematikusok hogy kiszámolták?
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

17 EU-ban ugyanúgy lopnak mint ők, aki szerint bármiben különbek az mesében él :D

Annyi hátrány lenne, hogy le kellene osztani a konc egy részét oda is.

Az a durva hogy Lölő az első milliárdját Fletó elnöksége (ámokfutása) alatt szerezte.

ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!