Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy látja aki felnőtt...

Árokpart kérdése:

Más is úgy látja aki felnőtt volt a Horn Gyula kormány idején, hogy akkoriban az ország akkori lehetőségeihez képest jóval többet kihoztak Magyarország teljesítményéből mint a mai 20 éves EU-s lehetőségeinkkel a mai politikusok, oldaltól függetlenül?

Figyelt kérdés
Akkoriban legalábbis úgy éreztem, hogy Magyarország az akkori geopolitikai, geostratégiai, gazdasági lehetőségeiből többet kihoztak mint a mai politikusok, az országunk mai geopolitikai és geostratégiai és gazdasági lehetőségeiből. Mintha mentalitásban és még az ellátórendszereink területein is valamivel közelebb álltunk a nyugathoz mint most. Miért van vajon ez? A mai politikusaink még az 1990-2000-ig terjedő időszak politikusainál is alkalmatlanabbak lennének?
aug. 26. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
28%-os inflációval?
aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy érzem úgy.
aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb mikor én gyerek voltam minden jobb volt kérdés Árokparttól...
aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Már lassan oda is elérünk, hogy a pufajkás horn sem volt rosszabb a rendszerváltás után mint orbán 2010 óta....

Szégyen h egy keresztény-konzervatívnak mondott f.reg ilyeneket művel...


#1-es: Orbán alatt hány %-os infláció is volt? 50? annyi biztos volt, csak ugye a KSH eltusolja....

aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4)Fent van az eurostatt honlapján.
aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!