Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben jobb a TISZA a Fidesznél?

Miben jobb a TISZA a Fidesznél?

Figyelt kérdés

ma 09:20
1 2 3
 21/25 D-Mano ***** válasza:
41%

20-as,


1) Nem a Tiszára szavazni nem egyenlő azzal, hogy a Fideszre szavazol.


2)

-Honnan veszed, hogy a Tisza valódi változást hozna, nem csak az arcok és pártlogók cserélődndnek le a kormányon?

-"Teljesen mindegy milyen irányba, de változás kell."- Teljesen mindegy, milyen irányba?? Neked elmentek otthonról?? A Fideszénél rosszabb irány is jobb lenne a Fidesznél??


3)

-Engem nem kell győzködnöd: tudom, hogy a Fidesz egy hazug, korrupt, globalista, magyarellenes maffia-kormány, amelyik fokozatosan kiárusítja, szétlopja és lerohasztja az országot.

ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"A Fideszénél rosszabb irány is jobb lenne a Fidesznél??"


A mindegy milyen irányt idézőjelben értettem. Szélsőjobboldali pártra elvből nem szavaznék (Mi Hazánk és társai kilőve). De mivel nem gondolom, hogy a Fidesznél rosszabb irányt képviselne a Tisza, így egyelőre nincs más alternatíva.


"Honnan veszed, hogy a Tisza valódi változást hozna, nem csak az arcok és pártlogók cserélődndnek le a kormányon?"

Szélsőséges esetben elképzelhető, de nem tartom személy szerint valószínűnek. Ettől függetlenül, más emberek, más dolgokat fognak behozni. Ha ugyanazok maradnak, esély sincs a változásra.

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
Semmivel, sőt...
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tudják megszólítani a hülyéket.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24#👍👍👍😂

Igen, a " rendszerkritikus" celeb show rá vágyók hamar bedőlnek a nárcisztikus hisztikéző baromnak, ezt én is így látom.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!