Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben tutira nem fog...

Debrecenben tutira nem fog soha kigyulladni a CATL akksigyár?

Figyelt kérdés

Csak mert az egyik nemrég épült kínai gyáruk most égett fél napon át mint a rongy. Gondolom alig kerül ki szennyező anyag egy ilyen tűz során.


[link]



ma 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Hát én azt nem tudom megmondani neked.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Én meg tudom mondani: mindent megtesznek érte, hogy ne gyulladjon ki - mint minden más gyár kapcsán is. Ennyit tehetnek. Mást mit kéne még?


Te is használsz egy halom akksit. Valahol azokat is le kell gyártani...

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# A laptopomon és a telefonomon kívül nincs semmiben akksi. A CATL pedig autókba fog akksit gyártani. De ha nem eröltetnék ezt az akksitechnológiát orrba-szájba, hogy megfeleljenek a kínai és amerikai iparvállalatok érdekeinek, akkor fele ennyi akksit se használnának az emberek. Mindenbe akksit tesznek már ami eddig simán elment vezetékkel is. Az elektromos autózás nem egy fenntartható technológia. Lehet nem füstölöd tele vele a városokat, de jóval nagyobb környezetpusztitást végez mint amit a benzines-gázolajos autók, csak éppen nem ott ahol felhasználják ezeket az akksikat. És ha már mindenképpen le kell gyártani az akksikat valahol akkor sem lakott települések közelében kellene.
ma 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!