Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észere vetted, olyan mintha a...

Észere vetted, olyan mintha a Fidesz megint emelné az árakat a boltokban?

Figyelt kérdés

ma 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, újabb áremelések vannak.
Nem, én nem tapasztaltam ilyet.
Nem szoktam nézni mi mennyibe kerül.
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Fél éve még 890 forint volt a coopos Minden Nap bacon,most meg 1090. Ez a birka fideszesek szerint nyilván 3-4%. Remélem ,hogy egy szép napon éhen döglik az összes.
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DK-s ***** válasza:

Coop?!


Ember! Eszednél vagy?


Kezdett tele lenni a faxom a SPAR-al, de nem az áraival, hanem a kiírásokkal való trükközéseivel.


Ahol melózom, közvetlen mellette van egy Coop. Gondoltam, körülnézek az árak tekintetében, és esetleg átszokok oda. Miutan ez megtörtént, "sikítva" menekültem vissza a SPAR-ba.

ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Coopban én csak húst felvágottat és pékárút szoktam venni az szerintem nem rossz.
ma 17:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Ausztriában már lassan 2 éve nem volt semmilyen áremelkedés sem a boltokban, sem a tipikus gyorséttermekben, sehol.

Centtel pontosan annyit fizetek a kedvenc KFC menümért, és a boltban az élelmiszer termékekért mint 2 éve.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Azért kapod a fizetés emelést, mert előbb felemelik az árakat, után hozzá tudják igazítani a béreket, hogy annyit azért keressél az éhenhaláshoz sok, a dőzsöléshez viszont kevés legyen. Szovjet elvtársaink anno komcsi közgazdászainkat rendesen kitaníttatták.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DK-s ***** válasza:
42%
Az lehet hogy nem rossz, csak épp qrva drága. Most egy konkrét példa jutott csak eszembe. A SPAR-ban a Hell 239. A Coop-ban 289. De ha akarod, szívesen összevetek pár árat holnap.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondom felvágott hús pékáru nem a Hell meg a többi.
ma 17:33
 8/11 DK-s ***** válasza:

Még egy, ami beugrott:


Sajttal szórt rúd. SPAR 299, Coop 399. Ez pékárú.

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen nagyon kezdenek elszállni az árak.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ez van, nem is érdemes már állandóan ezt monitorozni.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!