Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegyük fel hogy egy fidesz...

Tegyük fel hogy egy fidesz szimpatizáns(vagy egy artatlan orosz polgár) a választások előtt megölne valahogy Magyar Pétert az milyen hatással járna?

Figyelt kérdés

Szerintem elég veszélyes ha csak 1 emberen múlik egy párt, vagy akár egy esetleges kormányváltás.

Ebben a mai világban és a kormány orosz kapcsolatábol ittelve úgy érzem teljesen reális amit gondolok és nagy erőforrás se kellene hozzá.

Szerintem veszélyes egy társadalmi pillanat lenne a " messiasbol" mártírt csinálni szerintem lehet utána lenne a magyar Majdan tér de lehet nem tortene semmi ki tudja .


Isten őriz tőle de szerintem reális hogy ez megtörténhet.



ma 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem reális Magyarországon. Ráadásul Vargáné nagyon messze van attól, hogy ezen a 30%-os illúzión túllépjen, nem jelent igazi veszélyt az aktuális tolvaj bandára. Én azt javaslom, hogy senkit se merényeljünk meg, akkor sem, ha agyfrászt kapunk attól amit beszél.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt google fordítóval írtad? Minek?
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A mi maffia kormanyunktol is sokmindent kitelik de igazából az Oroszoktol kell tartani mert bármire képesek ha úgy érzik veszélyben vannak egyes üzleti érdekeik.


A fidesz hatalomban tartása orosz érdek hissz így lassítják, akadályozzák az ukrajnanak kuldot eu pénzeket amiket egy Magyar Peti simán atengedne

ma 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

#3 Nem tudom te melyik országban élsz, de feltételezem az USA-ról beszélsz, egyenlőre ott történt olyan, hogy az elnök jelöltet megpróbálták megölni olyanok, akik a jelenlegi elnök pártját támogatják és a győzelmüket szerették volna elősegíteni a következő választáson.

A fidesz pedig nem lassított le semmit. Az ukránok pont úgy megkaptak mindent ahogy azt nekik szánták, a fidesz annyit tudott elérni, hogy azt legalább ne nekünk kelljen közvetlen kifizetnünk.

ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lesznek még politikusaik, az már kicsit gáz, hogy ők nem igazán önjáró személyiségek, elég csak megnézni hány interjút olvashattál Tiszás politikusokkal DE ettől még simán meg lehetne őket szavazni. Szóval a párt támogatottságának még jót is tenne az ha a főnököt eltennék láb alól.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te észre sem veszed, vagy tudatosan terjeszted a propagandát?
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!