Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter feladja a mentelm...

Magyar Péter feladja a mentelmi jogát, ha Magyarország csatlakozik az EÜ ügyészséghez. Mit szóltok Fideszek, ez megfelelő alku? :)

Figyelt kérdés
ma 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez kb olyan alku, hogy add oda a házadat és autódat ingyen a haveromnak, cserébe bevallom, hogyan qrváztam éjszaka még ha büntetést is kapok érte
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez egy jó alku szerintem, mert a Fideszesek megnyugodhatnak, hogy lefolyik egy tárgyalás, ahol a bíró majd döntést hoz, illetve a magyar nép 90% is boldog lehet, hiszen csatlakoztunk egy EU ügyészséghez. Tényleg csak az nem akar csatlakozni az EU ügyészséghez akinek vaj van a füle mögött.
ma 14:27
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

A fül mögötti vajat most hagyjuk.

Magyar Péter a botrányaival együtt sem ér annyit. Nagyon túlértékeli magát, és simán megszegi az igéreteit.

ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

12


Ez nagyon egyszerűke szemlélete a világnak


Másrészt az EU ügyészség befolyásolásával még igazságtalan eljárásra is sor kerülhet


Ne felejtsük el hogy a Budapesten lincslő antifasiszta fasiszta vezérhangyát is kihozták a börtönből


Mert ők csinálják az igazi jogállamiságot ugyebár....

ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 sörpocak ***** válasza:

"Ez kb olyan alku, hogy add oda a házadat és autódat ingyen a haveromnak, cserébe bevallom, hogyan qrváztam éjszaka még ha büntetést is kapok érte"


Azért ezt a hasonlatot kijavítanám:

*Ez kb olyan alku, hogy engedd oda az adóellenőrt a házadhoz és autódhoz, hogy megnézze nem-e loptad, cserébe hagyom, hogy a te ügyészeid is kivizsgálhassanak engem.

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#13 Szóval neked nem ér annyit az EU Ügyészség, hogy az EU-s pénzes tisztességesen mozogjanak és ne lopják el őket a Fidesz és a hozzájuk tartozó oligarchák? Tudod, hogy mennek/mentek a közbeszerzések például Mészárosnál? Kiadtak egy közbeszerzést például út építésre. Több cég is beadta az ajánlatát és jött Pénztáros Lőrincz aki mindenkinél kevesebbet összeget adott meg a pályázatban így Ő nyert (Mert tudta előre, hogy milyen összeget kell beadni). Példának okáért legyen 1 milliárdos ajánlat, amit természetesen a kormány elfogadott, mert mindenki más 3 milliárdot ajánlott. Viszont a végére nem 1 milliárd lett a költség mire befejezték az adott tendert, hanem 6 milliárd, ennek meg a fele náluk landolt zsebbe. Na ezért kell az ügyészség. :)
ma 15:34
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Én nem bizom az EU Ügyészségben. Meg Magyar Péterben sem.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
@17 Az a te dolgod, hogy kiben bízol és kiben nem, szíved joga bizalmatlannak lenni bárki iránt. De itt most a kormányról és az ország sorsáról van szó, nem rólad.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pontosan az ország sorsát nem bíznám egyikre sem.
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"De itt most a kormányról és az ország sorsáról van szó, nem rólad."

És az országot nem a benne élők jelentik? Úgy csináltok mint ha az emberek és a kormány két teljesen különálló dolog lenne, mint ha nem az embereket képviselné a kormány, vagy nem az emberek élnének az országban. Ha egyszer az emberek bizonytalanok valamiben, akkor abban részes az ország és a kormány is.

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!