Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén kit érdekel 2024-ben...

Őszintén kit érdekel 2024-ben 1956 és annak a állítólagos megsértése? Nincsenek nagyobb bajok az országban? Én eddig támogatta a magyar Pétert, de engem ez a dolog rohadtul nem érdekel, engem az érdekel jobban hogy vidéken megdöglenek az emberek!

Figyelt kérdés
Ja, és szerintem a fiatalok, beleértve engem is, szarnak rá!
tegnap 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Sennkit nem érdekel, a bal oldalt sem mivel hazaárulók csak most felkapták mert ezzel tudnak a fidesznek keresztbe tenni legalábbis azt hiszik
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos vannak nagyobb bajok is az országban bőven. De most az van hogy beismerték azt hogy nem elég hogy kormányozni nem tudnak,de még hazaárulók is.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fsms ***** válasza:
63%
Látom beköltözött a Fidesz propaganda.
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 felkelhetetle ***** válasza:
52%

Szerintem MP bőven beszél az általad említett problémákról is, de a valóság az sajnos az, hogy a szegénység problematikája nem vált ki elég erős ingert az emberekből, mondhatjuk azt is, hogy megszokták már, ezért kell megfogni ezeket az ideológiai ,,malőröket", a kormány ellen.

Ha szerinted MP, csak ilyen apróságokkal foglalkozik, mint egy névtelen kormánytag elszólása, akkor te nem követed a munkáját.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez a "nagyobb problémák is vannak" terelés akkor is gyenge, amikor a liberálisok használják, hogy kitérjenek nekik nem tetsző kérdések elől. A mostani ügy kontextusában pedig egyenesen dühítő ennyivel letudni.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A Fidesz alapja ez! És most a pálinkázás miatti fecsegés kihúzza a politikai tanácsadó alól a szőnyeget! Aki ilyen hülye, az megérdemli.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem elsősorban arról szól, hogy az '56-os hősöket mennyire sértik meg.

Ez inkább arról szól, hogy egy országvezetéshez közelálló politikus valamilyen okból olyan kijelentést tett, ami az ország szuverenitása szempontjából meglehetősen ijesztő.


Ez biztosan nem egy szimpla hiba, de lehet a politikus saját gondolata, és lehet akár a politikai párt hitvallása is.


Nem első sorban az a baj, hogy az egykori hősöket elismeri-e, hanem az, hogy a kijelentése alapján egy mai hasonló helyzetben önként és dalolva átadnánk az országot pl. az oroszoknak.

Ezt kijelenteni felelős, hatalmon lévő párt politikusaként meglehetősen erős, ha pedig valóban így cselekednének, az konkrét hazaárulás.


Nem '56 a kérdés, hanem az, hogy erre lehet-e számítani a jelenlegi országvezetéstől, és erre egy nagyon erős NEM-et kellene a Fidesznek mondania, és ezt sajnos eddig még nem tette meg, csak ködösítenek mint oly sokszor.


Egy ilyen kijelentést követően a kormányzó pártnak menesztenie kellene a politikusát, ezzel jelezve, hogy a politikai párt nem ért vele egyet.

Ha nem teszi, az is egy üzenet.

tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, vagy csak trollkodsz.


Egyrészt ciki '56-ról így vélekedni, mert a hazaáruló Orbán Viktor elvtárs pajtás ezzel szokott hivalkodni állandóan, ezzel miközben még sperma sem volt még, igaz, most is csak az... szóval ezzel szokott szándékosan, vagy hülye létére ervelési hibákba menni, legalábbis sok panel közül ez az egyik, amit használ.


Kíváncsi vagyok, hogy Wittner Mária, akinek jó, ha megvolt a nyolc általánosa, de egy idióta volt, csak ezért rakták be a parlamentbe, mit szólna erre főleg, ha nem tudná, hogy fideszes, netán azt hinné, hogy ellenzéki, csakhogy a kettősmércét kiszűrjük.


A másik, ami sokkal súlyosabb, nem '56-hoz kötődik, hanem arról szól, hogy ő egy parlamenti képviselő, aki esküt tett. Történetesen ezzel elárulta a hazáját.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!