Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Balázs kijelentésével...

Orbán Balázs kijelentésével mi a probléma?

Figyelt kérdés
Ha jól értelmezem azt mondta, hogyha bejönnének az oroszok, nem állnánk ellent mint Ukrajna, és hagynánk magunkat harc nélkül. Nem értem, hogy ezen most miért van mindenki kiakadva, amikor úgy retteg az emberek 90%-ka a háborútól? Pont hogy húzna el mindenki innen, nemhogy fegyvert fogna. Valaki kifejtené nekem, hogy mit értek ennyire félre ezen, hogy mindenki botrányt csinál ebből?

ma 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem csinál mindenki botrányt, csak azok, akik mindenképpen a Fidesz hatalomból való távozását szeretnék. Hozzá kell tenni, hogy a sok ilyen ember van.
ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy fideszes mondta. Ha a DK-ból vagy a Tiszából mondta volna valaki ugyanezt, a sok birka mind bólogatna, hogy igaza van és végre kimondta.
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Gyakorlatilag meggyalázta az '56-os forradalmat, mint jelképet. Ami bármennyire is kihipózott, szimbolikus jelentősége van. Gyakorlatilag azt mondta, hülyeség volt az egész, amit egyébként a történelem sem igazol.


Emellett gerinctelen dolog: engem nem érdekel, ki mit csinálna, de főleg, ha csak ez a két választásom lenne, inkább halnék meg, mint elnyomás alatt élnék. Azért nem mindig az élet a legértékesebb.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 meszike91 ***** válasza:
76%
Igazából már a kormánynak kellemetlen amit mondott. A fidesz egyik fő szlogenje hogy ők azok akik megvédik az ország szuverenitását. Erre ez meg pont azt mondja hogy eszünk ágában sem lenne megvédeni.
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Az egyes vagyok, "a" betű nélkül akartam írni a végét.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

"Gyakorlatilag azt mondta, hülyeség volt az egész, amit egyébként a történelem sem igazol."


Nem, azt mondta, hogy a jelenlegi helyzetben, az 56-os tapasztalatokat alapul véve, az ukránok helyében inkább tárgyalni próbált volna...


Nem mondott semmi olyasmit, amivel az 56-os érdemeket meggyalázta volna.


Egyébként 56 és az ukránok helyzete két külön dolog. Az ukránok megdolgoztak érte, hogy az oroszoknak legyen elég ürügyük a támadásra!

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, meg az ezt követőeket is!
ma 18:21
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
7-es, teljesen egyetértek!
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ő véleménye, ennyi másé meg más.
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

7: mi nem dolgoztunk meg érte 56-ban? Fellázadni a szent nagy Szovjetunió ellen, hát micsoda dolog volt az?

Vatnyik.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!