Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti virágokkal, és...

Fideszesek! Ti virágokkal, és a zászlójukat lobogtatva várnátok a bevonuló orosz sereget?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen módon?



[link]



ma 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nem vagyok videszes, soha nem is leszek és mélységesen elítélem az egész rendszert. De szerintem azt hogy így üdvözöljék az oroszokat ahoz már nagyon agyhalottnak kell lenni.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
fideszes*
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Virág van a kertben, a spejzben meg vodka, kaviár, savanyú uborka. Hirtelen, csak fekete kenyeret kell szereznem.
ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Még az átlag fidesz szavazó sem ennyire degenerált szerintem. Csak az orosz ügynökök, akikből itt is van pár úgy látom, más kérdések alatti tevékenységükből ítélve. Ha egy normális kormányunk lenne, megesne velük néhány nehéz beszélgetés és két kihallgatás között sem aludnának jól a cellájukban azt hiszem.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
1, van az a réteg, aki ennyire az, ha 0rbán behivja a ruszkikat, mert kilépünk az EU-ból, hidd el, hogy ezt is lenyelné az ország jelentős része.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
5. Igen, sajnos biztos találni olyat aki ezzel egyet értene, de szerintem a többség azért nem. Legalábbis remélem
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
#6 Azon a ponton már hiába nem értene egyet
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

A Szovjet himnusszal köszönteném felszabadító édestestvéreinket!

[link]

Űzzétek ki a kapitalistákat!

Éljen a testvériség!

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
7. Akkor hogy fogalmazzam meg? Úgy jobb hogy nem örülne neki?
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

#9 Nekem mindegy örül-e neki vagy sem, addigra sikeresen asszisztált az ország leigázásához

😂

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!