Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mér tette tönkre a Fidesz a...

Mér tette tönkre a Fidesz a Pepsi ízét?

Figyelt kérdés

Ma vettem Pepsit,rendeset,nem zérót vagy egyebet, de ennek is rossz íze volt, mintha édesítőszeres lett volna.

Régebben jobb volt.


Mér tették tönkre ezt is?


ma 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Sajna ez a trend.

Cukor -> fehér méreg és még drága is.

Az édesítőszerrel kaszálnak a cégek.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.

Én eleve ritkán iszok szénsavas üdítőt, de ha mégis, akkor normálisat akarok inni.Nem akarom érezni az édesítőszer mellékízét.

ma 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb normális lesz már.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél lime-osat. Zéró az is de a legjobb. :D már amennyiben szereted a citrusos ízt. (Én nem ittam régebben kólát, szinte sosem, mert fura íze van a cukrosnak de ez a zéró lime-os üt)
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy terelési művelet az ellenzékről.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Cukor->Glükózszirup->Édesítőszer->Csökkentett édesítőtartalom

Kb ezen állomásokon ment keresztül az üdítő és mindig egyre vacakabb lett az íze. Én már pont ezért egy ideje csak gyümölcslevet veszek. Ha mégis cola, akkor inkáb Coca és abból is ha lehet a Cherry.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fsms ***** válasza:
0%
Mekkora troll kérdés.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg szar a pepsi. Ezért is álltam át cocára, az még iható.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legszebb az egészben az,hogy megpróbálják úgy beállítani: a mi érdekünket nézik és miattunk csinálják azt hogy a fele cukor, fele műcukor. Szóval, nem vagyok hajlandó rákkeltővel dúsított moslékot meginni, mint a pepsi és az összes termékük amit még gyártanak.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!