Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Balázst nem kéne a...

Orbán Balázst nem kéne a mostani kijelentése miatt Szibériába száműzni, úgy hogy nem kap se meleg ruhákat, se medvespray-t, se magyar-orosz szótárat?

Figyelt kérdés

ma 10:37
A kérdező szavazást indított:
Igen,Szibériába kéne száműzni
Nem, nem kéne Szibériába kéne száműzni
12 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Miért? Ukrajnáról beszélt csak.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Molyember ***** válasza:
67%
Felesleges, a magyarok ettől nem változnak meg.
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Bírom, hogy azok lázadoznak most Orbán Balázs szándékosan félreértelmezett állításán, akik amúgy zokszó nélkül átadnák az ország teljes vezetését az EU-nak... Az EU nem egy jótékonysági intézmény, az erősebb tagállamok érvényesítenék az érdekeiket felettünk, mi meg azt csinálnánk amit ők mondanak. Az életünk ugyanúgy szar lenne, sőt, még szarabb, mert a nemkívánatos egyedeket ide tolnák szét.


Ez is egyfajta megszállás ám, amihez önkéntesen asszisztáltok. Ja, hogy ehhez tovább kellene látni a kis 1 bites agyacskátokkal? Na az nehéz lesz...

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3 Hogy Prózsa István tiszteletest idézzem:


,,Azért a Orbán Balázs ügynek pozitív hozadéka is van: mégpedig az, hogy az összes ballerből, akik eddig büszkén vallották, hogy nekik a magyarságuk semmit sem jelent, előhozta a hazafit, és most egymással versengve akarnak hont védeni :D


Csak így tovább, a végén még kiderül, hogy több a közös a normális ballerek és jobberek között, mint hinnénk. Avagy, ha legalább a hazánkat szeretjük, és készek lennénk megvédeni, ha megtámadnák már az is valami. :) De azért Orbán Balázst én tuti besoroznám és kidobnám az első sorba talpasnak. :D"

ma 10:54
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Ennek a kormánynak, most kellene lemondania. Lassan polgárháborús állapotok lesznek az országban.
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

" Az EU nem egy jótékonysági intézmény, az erősebb tagállamok érvényesítenék az érdekeiket felettünk"


A narancsos euhiszti ellenére is Magyarország totális nyertese az eu tagságnak. Az eu nélkül pár hónap alatt kb Szomália szintjére süllyedne le az ország. Azért nincs Magyarországon balkáni nyomor, mert itt vannak a nyugati multik, akiknek az eu tagság miatt megéri idejönni.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem, ő csak elmondta, hogy Zelenszkij miért egy nagy barom.

Van az a pont, amikor felelős államférfi elgondolkodik, hogy mi a tét, minek mi a következménye hosszú távon, és valójában mi az országa érdeke.

Amúgy megannyi politikus pontosan így látja...

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

5# polgárháborús állapotok????

Melyik alternatív valóságban vagy éppen,,???.😅

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

“ 5# polgárháborús állapotok????


Melyik alternatív valóságban vagy éppen,,???.😅”



Kedves 11:05 1. Nem az #5 vagyok..



2. A kérdés jogos! Mi nem olyanok vagyunk, mint a ti bandátok, akik 2006.ban szétverték Budapestet, az autókat…

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

8, én abban a valóságban vagyok épp, ahol nem születik gyerek, többen halnak meg, mint születnek, ahol 1,5 évet kell várni egy sérvműtétre, vagy fél évet egy szemvizsgálatra, én abban a valóságban vagyok épp, ahol az állami pénzből működő szolgáltatások, a MÁVtól, kezdve lassan a közműig, mind, becsődölnek és működésképtelenné válnak. Ahol, naponta jönnek ki újabb és újabb politikához kötödő személyek botrányai, ahol kegyelmet kap a kormányfő köztörvényes haverja és mindenkit lemondatnak, csak a kormányfőt nem...

Én abban a valóságban élek, ami arra szavazott, hogy az Atlanti szövetségi rendszerhez tartozzunk, de a kormány erővel vezet ki minket innen.

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!