Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Balázs, vagy egy mai,...

Orbán Balázs, vagy egy mai, friss fej saláta?

Figyelt kérdés
Melyik szavatossága tart tovább?

#saláta #Orbán Balázs #Bátor harcos
ma 09:29
 1/6 anonim válasza:
63%
Hát, mivel ma Magyarország szolgalelkű kormánya nyíltan elárulja a szövetségeseit és a saját népét, gátlástalanul nyalva az oroszok talpát, és Orbán Bazsi tökéletesen illik ebbe a rendszerbe, ezért azt mondom, hogy Bazsi tart ki tovább.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a fideszesek császára is megszólalt reggel…


Hibázott…


[link]

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 81975633 válasza:

Szerintem a saláta jobban fogja bírni. Ma megméri a fidesz a szavazótáborát, és szerintem hétfőn Balázska bejelenti lemondását. Meg kell osztani minden lehetséges médiumon a hazaáruló szövegét, hagy menjen még nagyot a hétvégén!


Balázska, menj a ruszki frontra hullamosónak, te felkapaszkodott barom!

ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben utánajártam, mivel lehet a salátát még kicsit helyzetbe hozni, de a végtelenségig nem tartható:


A friss fej saláta általában 5-7 napig marad friss, ha megfelelően tárolják. Megfelelő, nem túl meleg hőmérsékleten tartva, jó nedvességtartó tárolóban megőrizhető a nedvességtartalma, így hosszabb ideig marad ropogós és friss. Fontos, hogy szárazon tároljuk, mivel a túl sok nedvesség elősegíti a rothadást. Ha a saláta levelei kezdenek fonnyadni, érdemes átmosni hideg vízben, hogy felfrissüljenek.

ma 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne valamiféle társadalmi kezdeményezés, hogy ez a kormány ne rendezzen október 23-án állami megemlékezést? Ezeknek november 4-én kellene.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 81975633 válasza:
#5 Kiváló a javaslat kedves 5-ös! Azt gondolom, hogy önnek mindenképpen jár 100 millió Ft jutalom a Miniszterelnöki Kabinetiroda pénzalapjából, továbbá egy Orbán Viktor Miniszterelnök Úr szentséges keze által dedikált nagyalakú Alaptörvény! Kérem, hogy az átutaláshoz (nem kell belőle adózni), írja meg bankszámlaszámát, címét és nevét! Szeretnénk továbbá önt a Fidesz tiszetletbeli párttagjává fogadni. Tervezünk díszvacsorát is, kaviárt és vodkát szereti-e ugye?
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!