Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal elsőként menne...

A baloldal elsőként menne harcolni és feláldozni magát ha megtámadnának minket az oroszok ?

Figyelt kérdés
mert Orbán Balázzsal a kapcsolatban nagyon vehemesen állították hogy márpedig meg kell védeni magyarországot csak az a kérdés hogy az ő testükön keresztül is??
tegnap 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Elég érdeke kérdés ez... ezek szerint te jobbos vagy és nem akarod megvédeni a hazádat?

Az igaz magyarok politikai hovatartozás nélkül indulnának harcolni.

Az ilyen semmirekellők pedig politikai hovatartozás nélkül egy fabatkát sem érnek.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha a Fideszesek nem küzdenének Magyarországért, akkor valakinek kell. :)
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Minden ember más akár bal akár jobboldali.
tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1.

ez most egy kérdés volt, te nem a kérdésre válaszoltál, hanem mellé beszéltél!


baloldali vagy feláldoznád magad?

tegnap 19:21
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok baloldali!

Feláldoznám magam a hazámért!

Te nem?

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

azért össze vagyok egy kicsit zavarodva a balllipsík miatt, mert

Orbán Balázs beszéde előtt itt az összes háborús kérdésre azt írtátok hogy az első háborús jelnél elhagynátok az országot ,menekülnétek mindent hátrahagyva szarnátok bele. most meg ti lettetek állítólag legnagyobb hazafig

tegnap 19:24
 7/21 A kérdező kommentje:
*Hazafik
tegnap 19:24
 8/21 A kérdező kommentje:

5.

Én senkiért és semmiért nem áldoznám föl magam és nem vagyok se jobboldali sem baloldali.

tegnap 19:25
 9/21 anonim ***** válasza:

#6 Biztos van aki elmenekülne, mert nem mindenki akar meghalni, mert egy modern kori háborúban nagyobb az esély a halálra, mint a korábbi háborúkban, vagyis inkább úgy mondom, hogy a korábbi háborúknál ha tapasztalt voltál akkor nagyobb esélyed van, de most hiába van megfelelő tapasztalatod, a semmiből a drón, amit nem is hallasz nem is látsz, ledob egy bombát és meghaltál, akármennyire vagy jó katona.


Szóval visszatérve: Jobbosok, Balosok, és ezenkívűl is távoznának az országból vagy legalábbis a családjukat mentenék. De nagyon gyorsnak kell lenni, tehát aki nem a határ mellett lakik az nem fog tudni távozni, mert egy háború idején (ahol valóban van védekezés, ezen szerint Magyarországon nem lenne), a határokat azonnal lezárnák, pont amiatt, mert az embereket be kellene hívni harcolni.

tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Molyember ***** válasza:
65%
Nem az a lényeg, hogy én mit tennék, mert úgyis azt tenném, amit mondanak. A lényeg, hogy a miniszterelnök politikai igazgatója nyíltan kimondta, hogy egy támadás esetén nem védenék meg az országot.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!