Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi magyarok, mennyire...

Külföldi magyarok, mennyire szoktátok szégyellni a kormányunkat?

Figyelt kérdés
Egyszer már feltettem egy hasonló kérdést, de arra sok negatív reakció jött. Ugyanis a többség büszke a magyarságára, de nem büszke arra, hogy milyen kormányunk van.

tegnap 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Külföldön is tudják hogy nem Magyarország a rossz hanem a szarrágó (el)qurmánya.
tegnap 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én a közvetlen (külföldi) családom és a kollégáim előtt felvállalom, de egyébként nem merem reklámozni, és otthon a 4 fal között gyakorlom.
tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
A külföldiek nem magyarok hanem külföldiek egyébként a lipsik akik külföldre mentek ők mondják is hogy ők nem magyarok utálják a magyarokat ők internacionálisak
tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem járok külföldre, de ha igen biztosan titkolnám hogy magyar vagyok, mert szégyellem. Mit gondolhatnak rólunk.
tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A nagyon enyhe kifejezés rá
tegnap 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

hát katasztrófa

a kedvencem mikor az egyik lengyel kollégám elkezdett Orbán nevében beszélni de ilyen ruszkis akcentussal, na majdnem elsüllyedtem.

hálisten mi nekünk sikerült elköltöznünk, nagyon gáz ami otthon megy

nem reklámozom nagyon, hogy honnan jöttem :D

és pláne kerülöm a magyarokat jó messziről...


ilyen sehol nincs az unióban, és egyre csak süllyed és züllik minden

tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Molyember ***** válasza:
41%
Külföld? Meg a neten is titkolom.
tegnap 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem fárasztó kicsit, hogy mindig kérdeznek magyar politikáról. Az fel sem merül bennük, hogy támogatnám Orbánt, inkább csak nem értik, hogy valaki miért gáncsolja a saját szövetségeseit. Miért tesz ilyet valaki. És azaz igazság, hogy a Putyinig még valamit tudtam valamit mondani, de azt, hogy miért támogatja még a Putyint is az mér totális nonszensz tényleg. Ott nem tudok még ötletet sem mondani. Jah max azt, hogy lehet beigérte neki kápátalját és ő meg bepucsított ettől. Mert amúgy nem kapuk olcsóbban gázt, meg semmi előnye nem látszik.


De össz vissz elég fárasztó, hogy mindig erről kell beszélni.

tegnap 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!