Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TISZA szavazók, és egyéb...

TISZA szavazók, és egyéb ellenzékiek: amit Orbán összeböfögött tegnap a "gazdasági szuveNERitásról", az szerintetek is azt jelenti, hogy tovább, jelenlegihez képest óriási mértékben eladósodunk Kínának?

Figyelt kérdés
Mert ugye amit ez a személy mond, annak éppen az ellentétét kell érteni?

szept. 26. 08:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, kínai hitelek további felvétele fog történni, döntően a fideszes prolik számára a választás előtti osztogatáshoz.
Igen, rövidesen komplett gazdasági ágak fognak kínai kézbe kerülni az országban.
Igen, kínai rendőrök és kínai állami alkalmazottak fogják a magyar állampolgárokat és vállakozásokat vegzálni.
Nem, egyik sem, rájöttem hogy fideszes krumplibogár vagyok, beeee!!!
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Lehet
szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tartalmas hozzászólás volt. Ilyen a politikailag gondolkodó közönség hozzászólása b+.
szept. 26. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

2: mondjuk a kérdés és a válaszok is a vergődés jele.


pancser dolog volt "szuverénnek" nevezni, inkább mondta volna hogy diverzifikált, mert vannak nyugati cégek is itthon, meg most (sajnos) lesznek keletiek is.

nem kéne több kínából mert sz@rul járunk, attól függetlenül hogy az usa sarkában van gazdaságilag.

szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2. Miért nézed ennyire le az embereket? Én gondolkodónak tartom magam, és nagyjából értelmesnek is, legalábbis egy darab kavicshoz képest, de erre én sem tudok mit mondani. Belefáradtam a politikába, abba, hogy úgyis te szívod meg a végén, a politikusok pedig csak nyerészkednek rajtam, rajtunk. Jó lenne valamilyen demokratikus változás, de erre nem sok esélyt látok jelenleg.
szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!