Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek vagy Vogel...

Magyar Péternek vagy Vogel Evelinnek hisztek?

Figyelt kérdés

szept. 26. 00:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

9: mivel több média egy cég alatt dolgozik, így felesleges ezen csodálkozni.

vagy úgy gondoltad hogy elolvassák aztán másolás-beillesztés, kisebb átfogalmazás és kész?

szept. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
38%
Az elvakult tiszások magyar péternek, mindenki más Evelinnek.
szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
19%

Magamnak hiszek.

Az interjú előtt is elég magától értetődő volt, hogy MP eléggé szereti a hatalmat, szeret kötözködni, fullba noymja a populista lózungokat.... magyarul egy temus Orbán. Konkrétan ugyanazt tolja mint Vitya a 90-es években, csak agresszívabban.

Az meg külön misét megér, hogy minden bokorba a Fideszt látja... Bazeg, az az ember Rogán emberének hívta a Hadházyt. A Hadházyt! :D


Szóval konkrétan semmiben sem alkalmasabb a hatalomra mint Orbán. Illetve... Orbán legalább tud uralkodni magán, MP nem.


MP egy eszköz lehet arra, hogy a Fideszt leváltsuk. De aztán őt is nagoyn gyorsan el kell kergetni, különben igazából csak reseteltük az elmúlt 14 évet és minden folytatódni fog..

szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
13: vajon el mondható hogy egy magyar trump ha a nárcisztikus jellemzőt nézzük? :D
szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
25%

14, nem szeretem, hogy manapság mindenki nárcisztikus meg borderlineo-s meg miegymás. Ráadásul egyetlen tulajdonság mentén két embert azonosítani teljesen értelmetlen.

Trumpra annyiban hasonlít, hogy MP is populista. Ígér sok f*szságot aminek a negyede sem betartható vag ymég csak nem is reális, vagy még csak nem is jó ötlet. Dee minek Trumphoz hasonlítani, ha ott van Vitya aki ugyanezt cisnálja és MP bevallottan őt (a fiatal énjét) jó példának tekinti?


Annyi előnye van Trumphoz meg Vityához képest, hogy egyelőre konteókat meg mémeket nem tekint vlaóságosnak.

szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
23%
#14 Trump a fasorban sincs MP-hez képest nárcizmus tekintetében.
szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
15: én se szeretem, de látod hogy manapság a politika gyerekes jelzők dobálásából áll. inkább poénnak szántam a 14-es válaszom.
szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
63%
Magyar Péterre nagyon haragszom, mert beült valaki helyett az EP-be, és elnézést sem kért, de Vogel Evelin nyilvánvalóan hazudik, felmondja, amit Rogán előírt neki. Tehát most Evelinnek semmiképp nem hiszek. Rá kell nézni, lerí róla, hogy hazudik. Van annyi pénz, amiért korpás a haja....
szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
65%

"Rá kell nézni, lerí róla, hogy hazudik."

Ez aztán megdönthetetlen bizonyíték :D

szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
Akik tényleg elhiszik azt a mesét, hogy Vogel igazat mond, azok szerintem gondolkodjanak el hogy az eddigi életüket ezen a bolygón élték-e le, vagy csak a Marson vannak és álmodják ezt a világot...
szept. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!