Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van annak egy diszkrét bája,...

Van annak egy diszkrét bája, hogy Magyar Péter azért szakított Vogel Evelinnel, mert titkos hang- és képfelvételeket készített?

Figyelt kérdés
szept. 25. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem érdekel egy politikus magánélete sem, az viszont igen, hogy mikor ment el ennek az országnak az összes maradék esze?
szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mire érted? Hogy ilyen emberre is szavaznának akár, csak hogy Vigtorunkat leléptessék?
szept. 25. 13:01
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Én bevallom, hogy önmagában nem értem, hogy annyi ellenzéki politikus próbálta ki magát az elmúlt 15 évben, erre, most jön valaki, aki 20 évig benne ült a pártba, bármiféle kritika nélkül és most a fél ország issza a szavát. Engem nem a magánélete érdekel, hanem az ország.
szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Petikéről egyre több botrány kerül elő.

Nagyon jól tudta,ezért menekült Tusk és Leyen gatyájába,bugyogójába,az eu-ba,mentelmi jog mögé bújva.

Apad a Tisza

szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy tényleg van 11 órányi felvétel, és nyilvánosságra hozza Evelin, vagy más... instant karma lesz a hisztérikus, populista demagóg, köcsögnek.

Megérdemli.

szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5,

Ha van,neki annyi.

Legyen így!

szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Szerintem pont ugyanaz lesz, mint ami MP sok-sok órányi felvételével. Csak duma van róla, a felvételek meg aztán csak nem jelennek meg.

Szerintem annál több nem kell amit már lehet egyértelműen tudni:

1. MP simán eldobja azt akinek két perce még állította, hogy szereti vagy hogy társa, barátja. Ebből következően nem értem miben reménykednek azok akik csak arra kellenek neki, hogy rá szavazzanak?

2. MP környezetében tényleg mindenki lehallgat és megfigyel mindenkit. Nem csak gondoltuk, hogy MP-ben nem fog senki megbízni, tényleg így is van.

szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Lesznek itt csalódott Magyaristák.
szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Van, kedves kérdező, nem is kicsi!
szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

Én elismerem, egy kicsi azért van.


De!


Nézzük meg ki mire használja eszközeit.


Magyar Péter: nem tudjuk mi célból vette fel a feleségét, írnak sokmindent, de én nem hiszek egyiknek se, nem az érdekel, hogy mit nem csinált, hanem hogy végeredmenyben mit csinált. És amit végeredményben csinált, az az, hogy egy korrupciós bűncselekmény bizonyítékát hozta felszínre. Tehát, fellépett a korrupció ellen. Ami az én szememben jó pont.

Eszköze: hangfelvétel

Mire használja: korrupciós bűnselekmeny bizonyítására, TEHÁT korrupció ELLEN


Vogel Evelin: Nála se tudjuk, hogy eleve mi volt a célja a felvételekkel, de nézzük meg végeredményben mire használta?

Busás térítés ellenében "kitálalt", értsd: beleerőltette magát egy előadásszerepbe, amiben hazugságok és igazságok keveredtek egymással, plusz odaadta ezeket a felvételeket. Pénzért. Tehát tulajdonképpen le lett fizetve. Tehát korrupt.

Eszköze: hangfelvétel

Mire használja: pénzszerzésre (mert le lett fizetve). Korrupt.



Orbán Viktor:

Az eredeti célja megint nem érdekel, az érdekel mit valósított meg.

Europai Uniós támogatások, és a magyar adófizetők pénzéből kitömte magát és a spanjait, ugyanebből másokat lefizet, hogy a saját pénzszerzésére használt hatalmi statuszát hazugságokkal propagandával bebetonozza és fenntartsa. Minél tovább. Úgy örökre.

Eszköze: hatalom

Mire használja az eszközt: lopásra, és korrupcióra; az igazsagszolgaltatás, a média, az oktatás, az egészségügy, magyar ember másik magyar emberrel való kapcsolatának szétverésére


Ennyi

szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!