Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Whisper Ton beállna Orbán...

Ha Whisper Ton beállna Orbán Viktor miniszterelnök úr mögé, ahogyan Taylor Swift tette Kamala Harris alelnök asszonnyal, akkor megnyerhetné a fidesznek a választást majd 2026-ban?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, mivel Ton és Taylor is nagyon hasonló ikonok vagy jelenségek, akiket mindenki szeret, ezért lehet a fidesznek is ez lesz a titkos fegyvere, mint a demokratáknak?

tegnapelőtt 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hasonlóak, hogy Taylor Swift rajongói tábora kb. a világ legnagyobb szektája, akit te hoztál fel példaként, arról meg 8-ból 10 magyar se tudja, hogy kicsoda.
tegnap 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Csak nem Ákosra meg a többi gagyi-nagypapira gondolsz?

Színvonalas zenész nem áll be s8gget nyalni, csak azok, akik a fidess pénze nélkül nem tudnak megélni.

Ki a fene az a Whisper Ton?


Na megkerestem a neten.

Tájszólással beszél, és a rózsaszin nadrágjában - meg az egész testbeszéde alapján - erősen melegnek tűnik. Ami nem baj, nyilván emiatt költözött Olaszországba, mert itthon csak ereSzájer Józsival vagy Bese atyuskával tudna karriert csinálni. De amúgy egy nagy senki, zenének nevezhető előadása pl nincs is.

tegnap 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ő szerintem inkább Szájer vagy Bese mögé állna be.
tegnap 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én melegként hányok Whisper Tontól.
tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Orbán bármit tesz, max ilyen vidéki suttyó fiatalokat, meg néhány ilyen Zétényhez hasonló hittérített incel fidelitasokat tud meggyőzni arról, hogy szavazzanak rá. Szégyen ez az ember.
tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném. Ő azért eléggé sokszor kiállt az egyenlő emberi jogok mellett. Bár így belegondolva, röhejes lenne a megafonosoktól azt hallagtni, hogy a meleg WhisperTon beállt Orbán mellé.
tegnap 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!