Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy ez a szent...

Hogy lehet, hogy ez a szent ember Magyar Péter mindig ilyen riherongyokkal jön össze akik képesek róla rosszakat nyilatkozni?

Figyelt kérdés

ma 21:13
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, jól fizet a Tóni.
Fideszes vagyok, nem épp minta férj/barát és rosszul bánik a nőivel.
Tiszás vagyok, jól fizet a Tóni.
Tiszás vagyok, nem épp minta férj/barát és rosszul bánik a nőivel.
2022-es Összefogás párti vagyok, jól fizet a Tóni.
2022-es Összefogás párti vagyok, nem épp minta férj/barát és rosszul bánik a nőivel.
Nincs pártom, jól fizet a Tóni.
Nincs pártom, nem épp minta férj/barát és rosszul bánik a nőivel.
Válaszban kifejtem.
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egyik mellett se vagyok, ha lelkiismerete tiszta, ám legyen. Viszont egyszer, majd mindenkinek el kell számolnia tetteivel, legyen az komcsi (fideszes), liberális, vagy konzervatív konzervatív…
ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem Petya volt az, aki ugyanazt csinálta a volt feleségével mint amit most az ex szeretője csinál vele?


Visszanyal a fagyi!

ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

A karma ezt úgy hívják.

:)

ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Kiderült az Evelin nyilatkozatából, hogy


1. Magyar Péter egy önimádó, nárcisztikus, lobbanékony ember. Ezt eddig is tudtuk róla, vajon melyik politikus nem nárcisztikus, önimádó ember?


2. hogy Evelinnek nagy szüksége van a pénzre, hogy a magánéletét kiteregeti annak a fidesz-sajtónak, amelyik azelőtt a saját anyjáról szedte le a keresztvizet.


Nekem Magyar Péter még mindig szimpatikusabb, a magánéletéről ő legalább nem nyilatkozik, ezt el kell ismerni, hogy úriemberhez méltó. Pl. az exnejéről nem mondott semmi rosszat, ahhoz képest, amit a miniszter asszony lenyilatkozott a lakájmédiának...

ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

#4

Szeretnék én is egyszer ennyire erős hitet ami neked van.

Remélem egyszer megadatik nekem is elvtársam.

ma 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4


A lobbanékonyság a pszichopatákat jellemzi


A narcisztikusok elsősorban irigyek

ma 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!