Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszi észre a...

Miért nem veszi észre a Fidesz és a tábor, hogy Orbán Putyinbarát és EU és USA ellenes politikája árt az országnak?

Figyelt kérdés

Egy ennyire kis ország mint mi, nem tud szembemenni az EU-val és az USA-val következmények nélkül. És egyáltalán nem látszik mi előnyt kapunk oroszországtól(van bármi?), de ez nem tudja kompenzálni a hátrányokat, amit világgazdasági szinten és EU pénzek terén elszendvedünk.


Miért nem lehet abba hagyni ezt az Putyinbarát vonalat, ha látszik, hogy csak szívunk miatta?


ma 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Milyen Putyinbarát vonalat??????
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 nem neked szól a kérdés, görgess tovább.
ma 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Csak Putyinbarát és amerikaseggnyaló önpusztító vonal létezik szerinted kérdező?
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én észre vettem, ezért nem szavaztam már legutóbb a Fideszre.

Rendben kérdező?

ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiért azt sem veszik észre, hogy Orbán bevándorlás ellenesnek vallja magát, közben mégis ő telepít filippínó, indiai, pakisztáni vendégmunkásokat Magyarországra.
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Fidesz leszarja, mert nekik jó amit csinálnak. A táboruk gondolom egy kis része szintén részesül a koncból, a többi meg nem észérvek alapján követi őket.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 De kinek és miért jó? Semmi előnye nem látszik ennek. Szerintem valami itt nagyon nem stimmel. Én azt tudom elképzelni, hogy valamivel csapdába húzta Putyin Orbánt. Pl hogy tényleg beigért kárpátaljai területet és Orbán meg naivan elhitte. És most meg már oldalt választott és nem mer kihátrálni. De szerintem ha lenne politikai nyomás megtenné. Csak érthetetlen miért nincs. Pedig a Fidesz bázisa klasszikusan oroszellenes.
ma 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!