Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldalnak, liberáli...

A magyar baloldalnak, liberálisoknak miért nincs szabadegyeteme, eszmei találkozója, fesztiválja, ahol megvitatják a Kárpát-medencei magyarság, Magyarország, Európa, a világ helyzetét?

Figyelt kérdés

júl. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mivel ők nem képviselői a magyarságnak hanem tönkre tevői!
júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Az ő eszmei találkozójuk a Pride
júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Soros szokott nekik szervezni ilyet.
júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért, szerinted az úgynevezett bálványosi "szabadegyetemen" miért szűrik ki a kritikus kérdéseket? Azért, mert az minden, csak nem szabad. Egyébként nem tudom, hogy melyik szórakoztatna jobban, Fletó részeg előadása egy stílusos tánccal befejezve, Orbán szokásos delíriumos gondolatai, miközben Németh Szilárd pacalpörköltjén csámcsogok (amit azért kapnék, hogy addig is befogjam a pofámat), esetleg Fegyőr tréningje arról, hogy hogyan legyél depressziós, netán Kunhalmi magasröptű előadása a dühkezelési problémáiról, hovatovább egy kézműves foglalkozás Toroczkaival, ahol Szálasi-szobrokat készíthenénk közösen agyagból (miután visszafoglaltunk mindent is), vagy netán egy jó berúgás Magyarral és az egyetemista lányokkal, vagy pedig esetleg gasztronómiai továbbképzés Jakabbal, ahol megtanulhatjuk a tökéletes parizeres szendvics titkos receptjét.
júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

#4

Végülis az egyetemista lányok vállalható opció szerintem 😉😀

júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Számukra nem értelmezhető a "magyarság".

A lényeg számukra az LMBTQ++++++ az és a többi istenverte baromság.

júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
#5 Bizony-bizony, ha választanom kéne, én is őket választanám.🤗
júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
" ahol megvitatják ... magyarság, ..... helyzetét?" Szerinted OV megvitatta a magyarság helyzetét? Sok blablát hallottam de a magyarság tényleges helyzetéröl egy rohadt szot sem. Esetleg elkerülte valami a figyelmemet? Kérem ird ki, hogy mikor, hol volt erröl szo?
júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Az összes egyetemen liberális oktatás folyik. Ennyi nekünk elég.
júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!