Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy jön ahhoz Magyar Péter...

Hogy jön ahhoz Magyar Péter volt párja, hogy ilyen személyes dolgokról beszéljen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pLJEmneI0dY


Magyar Pétert a jobb oldalról mindig azzl ekézik, hogy felvette a felesége beszédét, amikor közügyekről és törvénytelenségekről beszélt. Egyébként utólag vette fel, kérte ugye, hogy mondja el újra. De Magyar Péter nem teregette ki a személyes életét, csak a hangfelvételt. Ezzel szemben mind a felesége, mind a volt párja kiteregeti a teljes családi életüket a legapróbb részletekig. Ez sokkal undorítóbbnak tűnik nekem, és egyébként nem is egészen értem, hogy ki miért csinálja, teljes logikátlanság az egész. A párja is egyszerre lejárat és közben mond el olyan dolgokat, amik nagyon szipatikusak, de nem világos, hogy egyáltalán miért? Embereket szervezett be a pártba, mostmeg ellenük fordul? Ha személyesen feleősséget érez, akkor velük beszéljen személyesen, nem is értem, hogy a személyes szerelmi dolgoknak mi köze van ehhez, és micsoda őrült gondolat, hogy ezeket valaki tévében mondja el önként. Szerintem ez az elmebetegség, nem az, amit Péter csinál.



ma 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekel a hazugsága. :) Penzért eladta a lelkét a Fidesznek ő is
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Varga Judit nyilván a Fidesz utasítására próbálja bemocskolni Magyar Pétert. Persze kell ahhoz vastag bőr és erős gyomor, hogy valaki a családi szennyest politikai érdekből kiteregesse, de a Fideszben úgy látszik, jó kiképzést kapott Judit asszony.
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted ez, más szerint más. Ilyen bonyolult a Világ.


Csak kár, hogy ilyen embert gondolnak sokan alkalmasnak arra, hogy vezesse az országot.

ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem èrtem, hogy mièrt jönnek ezek a kommentek, hogy ez egy fizetett lejáratás, és hogy az Index egy Hir-tv-s riportert alkalmazott az interjúra. Én nem vagyok sem fideszes, sem Tisza pártos, szerintem objektívan szemlélem az eseményeket.


Tökre levágós, hogy amiket a nő mond az igaz Magyar Péterre. Csak ők tudják az igazságot, de nagyon eltudom róla képzelni, hogy egy aggresszív, megalomániás manipulátor, aki simán tesz ilyeneket és lesz következménye a Vogel család számára ennek az interjúnak, tenni fog ròla.

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyre kellemetlenebb a fidesznek, mindent bevetnek. Nem félünk :-)
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól fizet a Tóni.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyik párt embere sem vagyok, de ez ugyanaz mint a Varga Judit riport. Az is szánalmas volt.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!