Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szoktatok kollégàkkal...

Mennyire szoktatok kollégàkkal szemèlyesebb dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés
Én megfogadtam,hogy tervekről, anyagi helyzetről,kapcsolatról soha többet nem beszélek egyiknek sem,de mindig bele esek sajnos. Pl egyik kollégàm is valamit mondott,hogy majd 5 év múlva,és meg mondtam neki,ha 5 év múlva is itt fogok dolgozni,akkor lehúzom magam a wc-n,mert én kicsit többet szeretnék mint gyàrban dolgozni. Azt mondja,miért,hova mennél máshova?Erre inkàbb nem is vàlaszoltam semmit… Nem esett le neki,hogy én arra gondoltam,hogy 5 év múlva nem gyárban szeretnék dolgozni. Egy másik velem egyidős kollégàmmal is szoktam beszélgetni,aztàn utàna meg ő azzal poénkodott,hogy nekem milyen terveim vannak fiatalon. Mondom neki miért,20 évesen ne próbàlkozzak semmivel,hanem dolgozzak gyàrban életem végéig?Aztàn az volt a válasza,hogy kevés tapasztalattal hova akarok én 700-800 ezreket keresni. Én meg mondtam neki,hogy szerinted gyàri munkába mit szàmít a tapasztalat?Az 50 évest is ugyanazzal a fizetéssel veszik fel,mint a 18 évest. Ezek az emberek komolyan azt hiszik,hogy csak a gyàr létezik? Most màr komolyan nem is fogok egyikkel sem beszélgetni,mert teljesen felesleges ahogy làtom. Nektek is ilyesmi kollégàitok vannak?hogy csak lehúzni tudják az embert,értelmes dologgal támogatni nem?ti miket osztotok meg egymással?
2023. máj. 24. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hú, voltak echte energia vámpír munkatársaim nekem is. "Jaj, majd elmegy a kedved", "Most még lelkes vagy, én is ilyen voltam fiatalon, mire mentem vele" és társai... Nem kell felhúzni magad rajtuk, te csak törődj a saját előre jutásoddal. Személyes dolgokat én se osztok meg soha senkivel, hiába jó a kapcsolatunk, de arra ott van a családom és a barátaim. Amikor pl fel akartam mondani, azt se mondtam el másnak, csak a főnöknek, mikor már aláírtam a szerződést az új hellyel. Szépen fű alatt kell ezeket csinálni 😉
2023. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én már szinte semmit. Előző helyemen szét szivattak, mert szerelmes vagyok a páromba. "Majd elmúlik", "X évet adok és szakítotok" "Szingliként sokkal jobb az élet" "Most csak a rózsaszín köd beszél belőled, de majd meglátod, hogy ellaposodik". Persze ezeket megkeseredett szinglik és szar párkapcsolatban élők mondták :D De abba is beleugattak, hogy én miért nem most akarok gyereket, úgyse lesz soha ideális alkalom, nem kell hozzá sok pénz (???), 30 fölött akarok hát akkor már idős leszek...


Én már csendben maradok, persze ez is baj, mert jaj de félénk vagyok és jaj de nem bírom őket azért nem beszélek...

2023. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!