Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor hogyha Magyar Péter...

Akkor hogyha Magyar Péter bemutatna egy kamasz lányt nyilvánosan barátnőjeként te akkor is szavaznál rá?

Figyelt kérdés

Magyar Péter amikor elment az ötkertbe eléggé jól érezte magát bizonyos tini lányok társaságában. Ha most MP egy 14-26 év körüli tini csajt mutatna be barátnőjeként vagy mondok jobbat egy igazán kamasz 14-16 éves lányt te akkor is szavaznál rá? Én még az utóbbi esetben is szavaznék, mivel ha ez megtörténne az csak azt bizonyítaná, hogy MP még a kevés olyanok közé tartozik aki 40-es években is vonzó tudott maradni, vagyis ezt megteheti. Illetve ez még mindig nem nevezhető pedofiliának valaki már 5-8 év korkülönbség miatt is azt mondja egy fiú/férfire, hogy pedofil vagy manipuláció miatt van együtt ami hülyeség, csak a szarkavarás a célja ennek. A megafonosok szerint MP a vele egyidős feleségét is tudta manipulálni. Ebben az esetben MP viszont akár 30 évvel is idősebb lehetne ami viszont ellenben az előzővel tényleg nagyon fura. De hivatalosan a pedofil szót, aki tudja az igazi jelentését még ebben az esetben sem használja.

Igazi pedofilok a Fideszben és az ő köreikben vannak.



ma 14:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Alapból sem Tisza szavazó vagyok
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Felőlem Varga Judittal is megjelenhet, akkor sem szavaznék rá.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elég baj, hogy MP szerelmi élete folyik a csapból is, nem pedig az országot érintő kérdések. Engem MP kizárólag mint az Orbán-rendszer potenciális kihívója érdekel meg a programja, amiről nem sok szó esett, pedig drohadtul kíváncsi lennék rá. De hát nem hiába mondják, a társadalmat nem lehet leváltani...
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Sem így, sem úgy soha nem szavaznék Magyar Péterre, most nem részletezem miért, mert hosszú lenne.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DK-s ***** válasza:
73%

A kiskamaszra?


Yesss!

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
26 éves tini? Attól, hogy te ennyi idősen is egy tapasztalatlan kamasz szintjén vagy/voltál szellemileg, attól másokról még ne gondold ugyanezt... Tudod, a "tini" szó az angol származású tinédzser rövidítése, ami azt jelenti, tizenéves. Huszonéves tizenévesek nincsenek.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
26 éves mióta Tini csaj? 14 éves meg nem is léphet be abba a diszkóba.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az amelyik még olyan gondolkodással rendelkezik a hite ellenére, vagyis a mai generációban egyre több. De mindegy mert te is jó buta vagy, mert képzeld el, hogy nem csak diszkóba lehet ismerkedni
ma 16:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Ötös a wikipédia szerint viszont a tini manapság már inkább egy értelmi szintet jelent.
ma 16:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te hoztad fel az ötkeres példát

Ott se voltak tini lányok.

ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 22 a bnőm, tehát igen.

47/F

ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!