Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az esetleg normálisabb mérséke...

Az esetleg normálisabb mérsékeltebb tanultabb fidesz szavazók inkább titkolják a pártpreferenciájukat, mert félnek hogy a békemenetelő plebs-el azonosítanák őket?

Figyelt kérdés
ma 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok olyan indokot mondani, ami értelmi alapon indokolja a fideszre szavazást.


Marad a bérkommentelő...

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem, simán elmondják, hogy Fidesz-szavazók, és bármilyen vitában lemossák azokat, akik annyira nem tudnak helyesen írni, mint te...
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam vállalni, bár valóban nem reklámozom.

Sokan sokféle okból szavaznak a fideszre. Erről is van vagy ezer kérdés.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@2


Epizódok egy alternatív valósàgbol.

ma 12:37
 5/5 Mansour ***** válasza:
100%
Amikor még a Fideszre szavaztam, nem titkoltam, ha kérdezték megmondtam. A békemenet és hasonlók már akkor sem voltak az én világom, de nem is zavart volna különösebben, ha azonosítanak vele. Na ez már jó régen volt, azóta csak halmozódnak és egyre nyilvánvalóbbá válnak az Orbán-rendszert leleplező tények. Ma már tarthatatlan helyzet Fidesz-szavazónak lenni, aki egy kicsit is szétnéz a világban, annak ez nyilvánvaló. Csak sajnos sokan nem jutnak el a szétnézésig, bennragadtak a kormánypropaganda buborékában, még a műveltebbek között is vannak ilyenek.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!