Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus neked Magyar Péter?

Szimpatikus neked Magyar Péter?

Figyelt kérdés

ma 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Igen.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

#10 MP valójában ezért lett ismert, mert exfelesége védelmében egy indulatos facebook bejegyzésben az igazi felelősöket firtatta, akik a felesége szoknyája mögé bújtak.

[link]

Ha azt nem reagálja túl a hatalom, akkor sosem lett volna belőle senki, pláne nem a második legnagyobb politikai tényező a mai Magyarországon. A pedofil ügy miatti kormányzati kapkodás eredménye MP, akit azóta sem tud visszagyömöszölni a fidesz a palackba.

ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem szimpatikus maga az ember, egy újgazdag hülyegyerek. De amit csinál, azt élem.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

Nincs más választásunk , azért nincs mert el"tuk nem kicsit nagyon!

Áradjon a Tisza!!!

ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes, hogy sok a "nem" szavazat.

Bezzeg, ha Bajnai-, esetleg Tyúúúúúrcsán jönne a képbe, lenne egyből "Pfej!!!"-elés.

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem szimpi egyáltalán, az életmódja, ez a “buli legyen mindig”, meg a luxus szeretete… Totál nem tudok azonosulni vele.

De ha ő lesz a legesélyesebb hogy leváltsa a fideszt akkor szavazok a tiszára.

Engem már semmi nem érdekel csak az hogy szabaduljunk meg a fidesztől. Elég volt.

ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

Durva amúgy mennyien írják hogy nem szimpi de mégis rá szavaznak. Bődületes szégyen ez a fideszre nézve!


Ja és itt vagyok én is még egynek: nekem se szimpatikus több mindenben, de mivel ő a legesélyesebb, aki megbuktathatja a fideszt, ezért rá szavazok.

ma 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szomoru helyzet az hogy semmit ne mveszithetunk ha a Tiszára szavazunk, csak a Fideszt… de azért nem kár :)
ma 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!