Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az árvíz Budapest után már...

Az árvíz Budapest után már nem is olyan fontos?

Figyelt kérdés

[link]


Legalábbis Magyar Péternek. Egyrészt már elkezdett arról beszélni és persze írogatni a Facebookon, miért nem vitázik Orbán Balázzsal, akit korábban még befolyásos embernek nevezett. Mindezek mellett pedig az állandóan mutogatott furgonjukról azt írta Magyar Péter, hogy pihenőre vonul. Egyszóval: szerinte vége, hiszen Budapest megmenekült, és persze számára csak Budapest a fontos. Mindez azért is furcsa, mert az ország déli részén még bőven tetőzik a Duna, tehát lenne mit csinálni. A diszkópolitikus mindezeken kívül a Fővárosi Közgyűlésről is elkezdett írogatni. Most már az érdekli. Magyar Péter számára tehát nem fontos, hogy az ország déli részén mi történik. Hogy mi van Budapesten kívül.


ma 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem amúgy senkit nem érdekel, mi folyik (szó szerint is) az ország Bp kívüli részén, nem csak MP-t.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
De, fontos hogy a tiszán is legyen árvíz MP-nek
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

2.

Miért fontos hogy a tiszán is legyen árvíz neki?

ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom de mindig azt mondogatja a szerencsétlen, hogy áradjon ki a tisza .
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Peti azt hiszi, hogy a Duna egy budapesti folyó.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Or*gó, mint megbízható forrás :---D
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
A gazdád leúszott az árral Bajára?
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy Bp. megvédve, a többi - szerintük - mindegy. Durva.
ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!