Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zugló mitől ennyire fontos?

Zugló mitől ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, ha buta a kérdés, most töltöttem be a tizennyolcat és kezdtem emiatt kicsit jobban beleásni magamat a politika világába, ha már egyszer mostantól lehetőséget kaptam a befolyásolására. De nem értem, hogy Zugló miért szerepel ennyi cikkben és miért beszélnek róla ennyit. Tudom, hogy Budapest egyik kerülete, de mitől lesz fontosabb, mint a másik 22, miért forog körülötte ennyi kérdés és vita? Rengeteg vitában és cikkben említik, míg a többi kerületet nem igazán emelik ki így.

2021. okt. 1. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nemtom én se pedig itt lakok, a legnagyobb része egy szarfészek.
2021. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony Gergely onnan robban be a a budapesti főpolgármesteri pozícióba, most meg kis szerencsével a miniszterelnökibe.
2021. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Semmitől. Politikai színtér, mint vidéken Gyöngyöspata. Most Karácsony lejáratására használják mint verekedős drogos alkesz csöves bandák lelőhelyét.
2021. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Oda ássák el az ellenszegülő szoci képviselőket.
2021. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Karácsony 2014-2019 között Zuglóban volt polgármester, a fideszesek lejárató hülyeségeinek figyelme így oda összpontosult. Minden nap megírták, hogy csődbe megy Zugló. Nem ment csődbe. Másnap megint leírták, hogy mostmáraztán nagyon csődbe megy Zugló. Csak nem ment csődbe. De írogatták tovább, hogy mostmáraztán irgumburgum nagyon csődbe megy Zugló. Nem ment csődbe. A végén az emberek már azt sem hitték volna el, ha tényleg csődbe megy Zugló.
2021. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

5-ös: nem ment csődbe, de ahogy az első írta, jó nagy koszfészek, iszonyat leromlott az állapota az elmúlt 20 év alatt

Amiben persze Fideszesek, MSZP-sek, KariGerik keze is benne van

Régen ez egy menő kerületnek számított, borzasztóan drága családi és társasházakkal.

A társasházak még mindig drágák, vehetsz 1 milla/nm áron olyan lakást mintha vmi Baranya megyei faluban laknál. 20 éve nem volt felújítva az út, akkora kátyúk hogy kiszakad a Suzuki kereke, nincs közvilágítás egy csomó helyen, a közterek undorítóak, a közlekedés borzasztó, nincsenek közparkok, sportolási lehetőség, helyette van rengeteg bagóért eladott telek társasházaknak, mutyik, veszteséges parkolóautomata..


Zugló lassan az új Kőbánya.. vagy Csepel.. rengeteg panelproli, sok a hajléktalan, nincsenek éttermek, szórakozási lehetőség, az emberek max aludni járnak haza, nem egy élhető városrész.


Pedig minden lehetőség meg volt rá. De rosszabbnál rosszabb polgármesterek követték egymást...


Érdemes megnézni a legfontosabb csomópont, az Örs vezér tér állapotát. 30 éve nem nyúltak hozzá, az "ikonikus" Gomba konkrétan 25-30 éves állapotban van... ez a hely jól jellemzi egész Zuglót.

2021. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
6 Francokat, a PSZF melletti sörözőkbe jártunk anno szórakozni, meg néztük a meccseket. Nincs közpark a XIV. kerben? :D Ne folytassuk, trollokat nem etetünk. :D
2021. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Nincs közpark Zuglóban LOL XD
2021. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat <3
2021. okt. 2. 10:00
 10/24 anonim ***** válasza:

7:

"PSZF melletti sörözőkbe jártunk anno szórakozni, meg néztük a meccseket"

Ehhez csak gratulálni tudok, én minőségi szórakozásra gondoltam. Kocsma a legkisebb vidéki faluban is van.


"Nincs közpark a XIV. kerben?"

Írjál akkor egyet légyszíves az ÖRs vezér térhez közel, ami Európai színvonalú park. Ja és ne az IKEA parkot mondd, emrt azt az IKEA csinálta, tartja karban..

Ja igen, ott a Városliget, 2 millió Budapesti egyetlen zöldfelülete (najó, a másik a MArgitsziget). Oda menj ki egy szebb őszi hétvégén, élvezheted ahogy 6000 embert kerülgethetsz...

Én minőségi közparkokra gondoltam, ahol lehet sportolni, üldögélni, gyerekeknek játszani minőségi játékokon (igen, olyanokon amiket a kormány a Városligetbe rakott, csak mint írtam, arra egy egész budapestnyi gyerek jut).

Barcelona, Amszterdam tele van ilyenekkel.. itt Zuglóban max a szoci korszakból ránkmaradt rozsdás játszóterek vannak.. vagy utazhatsz BKVval 45 perceket.


"Nincs közpark Zuglóban LOL XD"

LOL-ozás helyett írjál légyszíves közparkokat, van-e lehetősége minden embernek 10-15 perc sétával elérni egy minőségi közparkot

2021. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!