Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zugló mitől ennyire fontos?

Zugló mitől ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, ha buta a kérdés, most töltöttem be a tizennyolcat és kezdtem emiatt kicsit jobban beleásni magamat a politika világába, ha már egyszer mostantól lehetőséget kaptam a befolyásolására. De nem értem, hogy Zugló miért szerepel ennyi cikkben és miért beszélnek róla ennyit. Tudom, hogy Budapest egyik kerülete, de mitől lesz fontosabb, mint a másik 22, miért forog körülötte ennyi kérdés és vita? Rengeteg vitában és cikkben említik, míg a többi kerületet nem igazán emelik ki így.

2021. okt. 1. 18:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Vendéglátósból van ott annyi, mint égen a csillag"

Hasonlítsd össze az 6. kerülettel légyszíves... tán ha a 100-ad annyi van


"de aki közparkot akar saját magának, hogy őt senki ne zargassa, annak nincs ki a négy kerek"


Hol írtam én ilyet? Azt írtam hogy a Városliget túl van telítve, mert egész Budapest odajár. És emiatt nem kellemes ott tartózkodni. De ez nem egyedi eset, Normafa pl. ugyanez. Ha szerinted normális az, ami pl. a Normafán van egy átlagos melegebb tavaszi napon, COVID alatt, akkor neked van ki a négy kereked....

2021. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól éreztem magam a Normafán meg a János-hegyi kilátón a múlt héten is. nekem nincs emberiszonyom, nem vagyok anti-szoc, szeretem, ha van pezsgés.
2021. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Fingod nincs az önkormányzatok működéséről, amit a buszos, villamosos hülyeségeddel is bizonyítottad."


Te meg bebizonyítottad, hogy nagy sallangokat le tudsz írni, meg a másikat hülyének nevezni, mindenféle érvelés nélkül.


Szerinted kinek a hibája, hogy rossz a közlekedés Zuglóban? Órbáné? Tarlósé? ÉS hogy egy Zuglói sem képes ennek hangot adni, mert nem képviseli őt senki?

2021. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az érveléstől te olyan messze vagy, mint innen az Androméda-köd. A BKV nem kerületi ügy. Lehet menni a BKV-hoz, a fővárosi közgyűléshez, de leginkább a kormányhoz sírni, hogy adjanak több pénzt Budapestnek és a tömegközlekedés fejlesztésének. Akkor lesz több busz meg nem rohadó villamos.
2021. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!