Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan videó amiben Magyar...

Van olyan videó amiben Magyar Péter hosszabban pakol homokzsákokat mint 1 perc?

Figyelt kérdés
ma 10:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20.

De nem gondolod hogy azért nincsenek ilyen felvételek mert az egy perc olyan rövid idő hogy még senki elő se tudta kapni a mobilját?


amúgy valaki meg tudja mondani hogy pont most ha mondjuk most el szeretnék indulni melyik gáton tartózkodik Magyar?

ma 10:48
 22/28 A kérdező kommentje:

20.

Oké . de a másik hogyha én lennék Magyar Péter és egész nap homokzsákot pakolnák akkor beállítanak egy embert aki engem vesz hogy minimum fél órát lássák az emberek hogy pakolok !

ma 10:50
 23/28 anonim ***** válasza:
48%
Jut is eszembe, pár napja lett Orbán Balázs meghívva homokzsák pakolásra. Bizonyára Bazsika nem csak gyáván megfutamodott, így több órányi felvétellel rendelkezhet a köztv, ahogy együtt töltik Magyar Péterrel a zsákokat. Ugye...? ¯\_(ツ)_/¯
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

23.

Gondolom Balázs azt tudja mire képes ezért nem akarta hátráltatni a munkálatokat egyesekkel szemben

ma 11:00
 25/28 anonim ***** válasza:

#21


A politikai paparazziknak nem szokott gondot okozni az idő. Igaz többnyire az igazság sem.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem elindulnák most megnézni személyesen.


Valamelyik foteltiszás itt meg tudja mondani hogy melyik gáton tartózkodik Magyar Péter?

ma 11:08
 27/28 anonim ***** válasza:
35%

Mert gondolod, hogy a megafososok nincsenek ott beépülve Petyához mint "önkéntes" arra várva, hogy valami olyat csináljon Péter amivel lehet támadni?


Dehogynincs. Csak csendben vannak, mert dolgozik.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Én végeztem fizikai munkát és a mozdulataiból simán leveszem hogy nem állandóan nyomja!"


Nyilván nem állandóan, hiszen alapvetően nem rakodómunkás, hanem politikus.

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!