Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan videó amiben Magyar...

Van olyan videó amiben Magyar Péter hosszabban pakol homokzsákokat mint 1 perc?

Figyelt kérdés
ma 10:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Ne röhögtess, csak egy médiahekk a csávó.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan videó az elmúlt 40 évből amiben Orbán Viktor dolgozik?
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom. Én olyanból sem találtam több, mint 1 perces videót, ahol kormánypárti politikus pakolná.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2.3.

Valószínűleg nincs!

De a kérdésem nem ez volt

ma 10:11
 5/28 anonim ***** válasza:
51%

#4


A vágóképek, videók nemigen szoktak 30mp-nél hosszabbak lenni, mert elunja a néző.

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

5.

Jó duma!


De hogyha semmi ideje nem maradt Magyar Péternek, mert állítása szerint folyamatosan homokzsákot pakol, akkor valahol vannak nem vágó képek is nem?

ma 10:18
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

#6


Biztosan. Ha csak egy percre állt volna be, már az egész lakájmédia attól lenne hangos.

Az orbánista propagandisták meg napjában féltucatszor tartanának róla sajtótájékoztatót.

ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%

Nincsen. Nem dolgozni, nem segíteni ment oda, hanem facebook bejelentkezéseket csinálni, posztolni a jól beállított képeket.

Videó arról van ahogy rászól az ott valóban dolgozókra, hogy halkabbak legyenek mert neki épp videója készülne.

Semmi gond nincs azzal ha egy politikus lemegy egy ilyen vagy hasonló esemény helyszínére és onnan videózik vagy üzenget a szavazóinak. Ezzel is sok ember figyelmét fel lehet hívni a problémára, hogy az átlagember is vegye komolyan és tegye meg amit tud. Politikus 1 van, szavazója meg sok - az eredmény akkor jobb ha nem 1 politikus "lapátol" hanem a sok szavazója.

A gond a hazugsággal van, azzal, hogy nem segíteni akarta a védekezést hanem csupán szerepelni akart és mindenkit betámadott közben aki amúgy jól végezte és épp végezte is a dolgát miközben ő meg csak beszélt róla.

Nem kell MP-nem lapátolnia, homokzsákot raknia. Ahogy nem kell az államtitkároknak, Orbánnak sem - nekik más a dolguk. Ha azt csinálják ami a feladatuk az bőven jó. Csak MP nem azt csinálta, inkább akadályozta azokat akik viszont valóban az árvíz elleni védekezésen dolgoztak.

A tisza párti EP képviselőnő szövege meg tipikusan olyan volt arról, hogy MP együtt irányítja a védekezést Orbánnal, mint a régi viccben amikor az egér meg az elefánt mennek át a hídon, majd megszólal az egér: hallod elefánt hogy dübörgünk mi ketten?

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Nincs.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

7.

Én végeztem fizikai munkát és a mozdulataiból simán leveszem hogy nem állandóan nyomja!

ma 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!