Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért haecolunk Brüsszellel...

Miért haecolunk Brüsszellel ha pénzük nélkül nekünk lesz megszorítás?

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Mert Brüsszel baromságokat akar erőltetni.
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert 0V-nek serti az onerzetet az EU mukodese, mert nem hagyjak neki hogy kedvere autokrataskodjon.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dilettáns vidéki szavazóknak a harc kell.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Miért kell lenézni a vidékieket? Mármint értem hogy vidéken sokkal több a tanulatlan, megvezethető ember, de azért nem kell általánosítani. Én is vidéki vagyok, és nem vagyok Fideszes. Sem a családom, sem a barátaim.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: nyilván vannak ilyenek is, de a tendencia mégiscsak az, hogy a vidékiek többsége fideszes, a fővárosiak többsége meg ellenzéki
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4# Akkor nem kell magadra venned, de ettől még igaz hogy a vidéki birkák tartják hatalmon ezt a szarkupacot.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem nevezném őket birkáknak. Az mindenképpen elmondható erről a kormányról, hogy konzervatív, vagy legalábbis sok konzervatív vonást hordoz a ténykedésük. A konzervativizmus pedig mindig is inkább a vidékre volt jellemző. Áttételesen, mert valójában az idősebb korosztályra, de ugye a vidéket főleg az idősebb korosztály lakja, tehát döntően ők képviselik a konzervativizmust, vagyis a régebbi, megszokott dolgokhoz való ragaszkodást, a változatlanságot. Minél idősebb valaki, jellemzően annál inkább megcsontosodik, annál kevésbé akarna változtatni, annál kevésbé hajlamos a változásra, annál nehezebben viseli a változást. Emiatt pedig én nem érzem azt, hogy jogos lenne birkáknak nevezni őket. Ez egyszerűen a korral jár, és ez az, amit OV nagyszerűen felismert a magyar társadalomban, hogy szavazásra jogosultak között túlsúlyban vannak az idősek, hát nekik kell a kedvükre tenni (legalábbis látszólag).
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!