Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyiben a Tisza valódi,...

Amennyiben a Tisza valódi, hiteles, szakmailag megfelelő képviselőkkel, komolyabb botrány nélkül elvégzi a pártalapitást, lehet 2/3-os Tisza győzelem 2 év múlva?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Tisza #0.666%
ma 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Tehát neked nem gond, hogy egy fideszes jelölttel szövetkezne.

Nekem az.

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
#11 El lehet menni Budapestről, gyurcsányista!
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12, és ezek alapján, te jobbnak tardod ezt, mint a fideszesek, akik azt mondják, hogy, ha nem tetszik 0rbán, akkor mennyéelkülföldre?

Tényleg nem érzed, hogy semmi különbség sincs?

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#11: Akkor te majd Gyurcsányra szavazol, vagy nem tudom mit akarsz ebből kihozni.
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14, nehezen hiszem el, hogy tényleg nem érted, miért baj ez, és nem, nem fogok attól még Gyurcsány Ferencre szavazni, mert nem bizom Magyar Péterben, de azt külön problémának tartom, hogy magyarázni kell, hogy mi a probléma ezzel.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Szerintem te nem érted, hogy ez a te fejedben baj. Neked nem tetszik és nem bízol benne, ezt értem, de nem tudom mit szeretnél ebből ezenkívül kihozni.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!