Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyiben a Tisza valódi,...

Amennyiben a Tisza valódi, hiteles, szakmailag megfelelő képviselőkkel, komolyabb botrány nélkül elvégzi a pártalapitást, lehet 2/3-os Tisza győzelem 2 év múlva?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Tisza #0.666%
ma 12:35
A kérdező szavazást indított:
Kizárt!
Nem valószínű!
Igen!
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Reménykedjünk, de nem túl valószínű. Hatalmas előnnyel indul a választásokon az állampárt.
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Annyira hiteles, hogy Budapesten épp azzal az emberrel hozták szóba, mint esetleges szövetséges, aki mellett Bayer Zsolt kampányolt.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem is szóba hoztak a nővéremmel.
ma 12:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt a törvény bűnteti, ezt nem:

[link]


de nem erkölcsös.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Vitézy-vel "fogjon össze", mint Gyurcsánnyal. Az maga lenne a halál. Sok más lehetőség meg nincs, tetszettek volna többen szavazni a Tiszára.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Tehát az nem gond, hogy olyannal fog össze, akimellett a fidesz kampányolt?
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"szóba hozták"
ma 12:52
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az nagyobb baj, ha működésképtelenné válik a főváros. Nem kell mindent átható mély szövetségeket kötni senkivel sem, de egy konstruktív hozzáállás szükséges lenne mindenki részéről. Nem lenne jó, ha a város a politikai csatározások áldozatává válna.
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Ott van a cikkben leirva, elég sokáig tárgyaltak, ha ez valódi koalició lesz, egy olyan emberre fogtok szavazni, aki azelőtt a fidesszel szövetkezik, hogy megválasztották volna miniszterelnöknek.

Én szóltam februárban is és most is szólok.

Ez a fickó nem őszinte és nincs creditje egy sem és nem azért, amit a kesma rádobál, hanem, mert 20 évig semmi problémája sem volt ezzel a párttal és egyre inkább kezd igazolódni.

Én szóltam.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

#9: Elolvastam a cikket, nem látok bene kivetnivalót. Azzal tud szövetkezni, aki a közgyűlésben van, azzal nem, aki nincs. Így ebből kell válogatni. A Fidesz és a kék Fidesz nem jöhet szóba, így marad ez (bar szerintem ebből se lesz semmi).

Egyébként Vitézyre sok ellenzéki is szavazott, és értem én, hogy fideszes kötődése van, de még mindig nem egy Szentkirályi kategória.

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!