Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán most már sikeresen...

Orbán most már sikeresen benavigálta az országot a Hezbollah célországai közé is azzal, hogy itt működött a Moszad fedőcége, amely a robbanó csipogókat szállította?

Figyelt kérdés

tegnap 18:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/7 sörpocak ***** válasza:
67%
Én is ezen gondolkodtam, de szerintem a Hezbollah-nak lesz ennél jobb dolga is. Egyszerűen le fogunk maradni a prioritási listáról, de ez nem egy rossz dolog.
tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nekem valaki lerobbantaná a tökömet, de életben maradnék, biztosan végigjárnám a felelősök listáját az utolsó szereplővel bezárólag.
tegnap 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A terroristáknak minek a szaporítószervek, hiszen ők úgyis a túlvilági szüzekre gyúrnak...
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az akcióval Izrael végképp egy szintre h hozta magát az arab terroristákkal, úgyhogy ezt most hagyjuk. Ha ez nem volt terrorakció, akkor semmi.
tegnap 18:41
 5/7 sörpocak ***** válasza:
20%

" Ha ez nem volt terrorakció, akkor semmi."


Mitől lett volna ez terrorakció? A terrorizmus például egyik alapköve, hogy civilek a célpontok, itt viszont terroristák eszközbeszerzésének a szabotálása történt lényegében.

tegnap 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Hülyeség!
tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már hót mindegy.
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!