Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amíg Magyar Péter homokzsákoka...

Amíg Magyar Péter homokzsákokat pakolt addih Viktor elment gyúrni, milyen dilettánsok dolgoznak a fideszben hogy egy ilyen Pr katasztrófát engedjenek?

Figyelt kérdés
Miért csinálnak ilyen hülyeséget? Még ha nem is megy segíteni az is oké..de könyörgöm árvíz van és elmegy gyúrni a Swarcival..
tegnapelőtt 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A Viktor médiában nem létezik Péter, úgyhogy nem releváns miket csinál. A jó szavazónak elmondja a (köz) tévé és rádió mit kell gondolnia, és hogyan szavazzon. A gyúrás már csak egy kis színes hír két Brüsszel között.
tegnapelőtt 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Justinianus ***** válasza:
100%
Minek, enélkül is meglesz a 2/3.
tegnapelőtt 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Minek, enélkül is meglesz a 2/3."


Érdekes, nem tudom te hol tájékozódsz de egyre kevésbé néz ki úgy hogy meglesz a 2/3.

tegnapelőtt 12:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem effelől annyira nem nyugodtak mint te.
tegnapelőtt 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

"e könyörgöm árvíz van és elmegy gyúrni a Swarcival"

Mit csináljon, feküdjön a víz útjába? :D

A belügyminisztérium dolga megszervezni a védekezést, végezzék a munkájukat. Itt Orbán már nem tud sokmindent csinálni.

Egyébként Magyar is inkább kiment bohóckodni, mint hogy a saját politikusi munkájával foglalkozzon. Zsákot tölteni nem a politikusok dolga.

tegnapelőtt 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ov már nem foglalkozik belügyekkel.
tegnapelőtt 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Mit csináljon, feküdjön a víz útjába? :D"


Senki nem mondta hogy a víz elé feküdjön de komolyan nem érzed gáznak hogy ilyenkor bohóckodik egy konditeremben?


Én magam rendszeresen kondizom.

Pontosan tudom hogy mindig is volt ennek a sportnak egy negatív felhangja. Mint pl: Inkabb a betonozáson mutasd meg mennyire vagy erős..vagy hasznosabb dolgot is csinálhatnál ehelyett.. stbstb


Szerintem ez mindegy f@zsság de az ő fejükkel gondolkozva ez egy baklövés (ami persze nekem jó mert rühellem az egész bagázst) csak megmosolyogtató mekkora balfékek dolgoznak a miniszterelnök alatt hogy valaki nem szólt hogy "ezt nem most kéne"

tegnapelőtt 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A személyes véleményem a következők: A ner kommunikáció alapvető stratégiai pontja, hogy lehet bármekkora a córesz, addig nem létezik, amíg nem beszélnek róla a ner szavazók. Ilyen volt a covid idején az első iskola bezárás. Szlovákiában már napok óta nem volt tanítás, amikor a tv-ben elmondta OV, hogy nálunk nem lesz iskolabezárás. Ez volt pénteken, hétfőn már nem mentek a gyerekek.

Ukrán menekült hullám, dettó. Már napok óta kezelték a civilek, mire megindult az állami gépezet.

Ez van a Duna áradásával is. Kiáll a főkatona, blamálja magát a képzetlenségével amikor az uszni tudó páncélosokról magyaráz. Ehhez az kellett, hogy Magyar és a Tisza párti aktivisták kimenjenek, és odategyék magukat a zsákolásnál. Egyébként tényleg zsákoltak, dolgoztak rendesen, Nyergesen pl. órákon keresztül dolgoztak, még az után is ott voltak, hogy elkészült a gát.

Erre beindult az agitprop, az Ibolya Csenge másnap elment Dunaalmásra az öblítőillatú szöszmöszpulcsijában és zihálva belesápítozott a kamerába a reels videóban, hogy mindenki a gátra. Beindult a hazugság gyár is, hogy Magyarék csak fotózkodni voltak Neszmélyen és Nyergesen. Így működik ez. Amíg azt mérik, hogy a Duna mellett élőkön kívül senkit nem érdekel az áradás, addig kivárnak. Utána legyártják a kötelező tartalmat a szavazóbázisuknak, hogy megnyugodjanak.Ez az én véleményem.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!