Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a turbó magyarok?

Kik azok a turbó magyarok?

Figyelt kérdés
szept. 17. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

"mint az ukrán azov nácik, csak nincsenek felfegyverezve."


Meg a "turbó magyarokat" nem szopkodja az eu dilettáns barom vezetése, hanem csak a."biturbó ukránokat".

szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
#12 Akkor ti olyanok vagytok, mint az ukik? 😂
szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Menj ki a pride felvonulásra. Ott vannak a kordon mellett. Elhízott, kopasz, bakancsos, leselejtezett terepszínű vagy fekete cuccban qurvaqnyázó, primitív csürhe, akiknek elég ha vki trianonizik, zsi dózik, bu zizik stb és ekkor már ömlik a mocsok a pofájukból. Mindenféle konteókban hisznek és terjesztik. Jó példa butaházy gyuszi.
szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%

"12 Akkor ti olyanok vagytok, mint az ukik? 😂"


Hát, hogy ti mik vagytok, arra élő példa volt aki egy bűnözőből faragott mártír előtt térdepelt. 🤣🤡

szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!