Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Debrecennel, ha bukik...

Mi lesz Debrecennel, ha bukik a Fidesz kormány?

Figyelt kérdés
Debrecen ősfideszes városként, elképesztő állami támogatásokat kap amióta Fidesz kormány van. Más kérdés, hogy ezekből a támogatásokból nem a debreceni lakosok profitáltak, hanem a Fidesz országos és helyi oligarchái gazdagodtak, miközben a város élhetősége nemhogy javult, de még romlott is például a mindent letérkövező, akksigyárakat telepítő polgármester vagy a beözönlő migráns munkavállalók és az elszálló ingatlanárak miatt. No de mi történne akkor, ha bekövetkezne egy kormányváltás és hirtelen elzárnák a pénzcsapot Debrecentől?

szept. 15. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Ha bukna a Fidesz kormány Debrecen pár éven belül csődbe menne és mindenki menekülne a városból.
Ha bukna a Fidesz kormány Debrecenben is hamar leváltanák a Fideszes városvezetést, így még jobban fejlődne mint a Fidesz idején.
Ha bukna a Fidesz kormány Debrecen akkor is Fideszes maradna és ugyanúgy fejlődne mint korábban.
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha Debrecenben a fideszes városvezetést megszavazták újra akkor nem igaz, hogy az ott élőknek rosszabb lenne az élete. Pont úgy ahogy Szegeden sem rosszabb az emberek élete, hiába a polgármester még miniszterelnök jelölt is volt egy ideig az ellenzék oldalán.

Kitalálsz egy hülyeséget és "csak" a tények nem zavarnak meg benne.

szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# A debreceni választók kb. fele nem a jelenlegi pogármesterre szavazott. Csak a tények ne zavarjanak.
szept. 15. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

#2 Valóban. A 23 önkormányzati képviselői körben és polgármesternek mégis minden mandátumot a fidesz-kdnp jelöltje nyert meg.

A választáson nem az számít kit nem akarsz megválasztani, hanem hogy kire szavaznak a legtöbben.

szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szeged sem osfideszes és mìg sok város csak aksi gyárat kapott Botka ügyesen olyan elektromos gyárral kötött üzletet ahol a komplett gyártás itt lesz ha jól tudom az aksikat leszamitva. Ügyes húzás. És Botka jó messze van a Fidesztől.
szept. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mint 2006 őszén, a sok AtomFideszes nem bírná ki cirkusz nélkül.
szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Elég hülye kérdés, már bocsika.

Legutóbb amikor debreceniekkel találkoztam, poénkodtam velük hogy milyen Fidesz-csicskák, de kikérték maguknak, és majdnem megsértődtek a gyanúsítgatástól, úgy szidták Orbánt mint a kocsisok. Kósa nevét meghallva majdnem elhányták magukat.

Az viszont tény, hogy egyáltalán nem voltak kiborulva sem az akkugyárak miatt (immár 7 ilyen épül szerintük Debrecenben), sem a vendégmunkások miatt.

A jelenlegi polgármesterükről is úgy nyilatkoztak, hogy jó ember, csak kár hogy fideszes. Én nem voltam még Debrecenben, de egyre kíváncsibb vagyok már rá, ha ennyi indulatot gerjeszt...

szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6# Hát ez az, hogy akkora birkák, hogy csak a lényeget nem látják a debreceniek többsége, ezért nyert 7 akksigyár után is a fidesz.
szept. 16. 09:01
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

7 - Lehet, hogy ők mást látnak fontosnak mint amit te szeretnél. Ennyi.

Ettől még nem birkák...

szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Külön városállam lesz. Volt már ilyen.
szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
6: Kósát is úgy megszavazták 2022-ben, mint a kisangyal.
szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!